Erkekle kadının arasındaki aklınıza gelen ilk fark?

Erkekle kadınları birbirinden ayıran en büyük özellik nedir sizce?

Güncellemeler:
düşünce olarak diyorum arkadaşlar lütfen cinsellik kısmında açmadım soruyu farkındaysanız

0|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• Kadınlar süt verebilir, erkekler veremez.

4|3
    0|0
  • Kadınlar duygusallaşınca açıkca etrafında kim olursa olsun aglarlar. Erkekler duygsallaşınca kapalı bir yer bulur kimsenin olmadıgı ve kimsenin görmedigi bir yerde aglar.

0|0
    0|0
  • çoğu erkeğe popon güzel olacak vaadiyle bir ürün satamazsın ama bir çok kadına satarsın.

çoğu erkeğe santimetreyle ifade ettiğin şeyini artık inch olarak söyleyeceksin vaadiyle birşey satabilirken, zannedersem hiç bir kadın fil hortumuvari bir boşaltım ve üreme organı istemez.

çoğu kadına dik ve büyük bir göğüs vaadiyle birşey satabilirken, birçok erkekte bu vaadle kişisel kullanımı amaçlı birşey satamazsın.

bu egzesizle sırtında kas patlaması olacak diye bir erkeği kandırabilirken, kadın için bu birşey ifade etmez.

velhasılı kelam, kadın ve erkek tersinir varlıklardır vesselam.

1|0
    0|0
  • Hamilelik .

1|0
    0|0
    • hamilelik fiziksel özelliğie giriyor beee. ama şun diyebiliriz. annelik içgüdüsü kadınlarda var. erkekler ise babalığı öğreniyor. onlardaki içgüdü değil. (Bu arada doğru mu değilmi bilmiyorum, lisede felsefe hocam söylmeişti)

• Kadınla erkeği ayıran en belirgin özelliktir anne ve baba olma .

• Erkekler ayakta işeyebiliyor kadınlar na mümkün

1|0
    0|0
  • erkekler kadınlardan daha ince bir zevke sahiptirler... eksik kaldı tamamlayayım...

şöyleki ; kadınlar ince yapılı,hassas,karmaşık varlıklardır...erkekse tersi kaba,amiyane tabirle odun gibi basit varlıklarsa kadına hayran olmak için birçok sebep var..Ama gelgelelim kadınlar da erkeklere hayran olup beğenirler...

Şimdi hangisi daha ince bir seçim?hangisi daha zevkli seçim?

1|0
    0|0

• +++Adem elması: Gırtlaktaki adem elması adlı çıkıntı sadece erkeklere hastır.

yorumlara goz gezdirdim de kizlar bu konuda uretken olamamis neden se erkekler daha uretken cikmislar tebrikler erkeklere :)))

0|0
    0|0
  • Erkekler basittir, açıktır hemen çözersiniz ama kadınlar çözülmez, anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • mantıklı düşünebilmesi en önemli fark

0|0
    0|0
  • Güç, Akıl düşünce

0|0
    1|0
  • Bazı erkekler basittir: )ve bazı erkekleri hayatta çözemessiniz bayanlar çözdüklerini zannederler.

bayanları anlamak çok kolay yeterki onların istediği gibi yaşa..ama hiç gerek yok :)

0|1
    0|0
  • aslında şöyledir;

link

:=)

0|1
    0|0
  • Gözyaşı...

Kadınların en buyuk silahı iken erkeklerin en zayıf noktası.

Erkek adam ağlamaz düşüncesi kanımızda isli.

1|0
    0|0
    • hmm sevmedigim bir huy 2 taraf içinde ama doğru ne yazık ki.. +1

• aklıma bir şey geliyor da söyliyim mi bilemedim :D

1|1
    0|0
  • erkekler kadınlardan daha ince bir zevke sahiptirler...

1|1
    0|0
  • kadın her işe duygusal açıdan,erkekse mantıksal açıdan bakar , ;) ilk aklıma bu geldi :)

0|0
    0|0
  • Annelik. Hatta kadını kadından ayıran en büyük özellik... Her kadın ANNE olamaz..:).. ayrıca bir Anne, çocuklarına hem analık hemde babalık yapabilir.

0|0
    0|0
  • annelik duygusu sanırım

0|0
    0|0
  • davranışları,anlayış/kavrayış biçimleri fiziki ve ruhsal yapılar

0|0
    0|0
  • kesinlikle düşünce tarzı

0|0
    0|0
  • ben hemen söyleyim kadının sulugöz erkeğin daha soğukkanlı olması(genellikle)

0|0
    0|0
  • Erkek kolaylaştırır

kadın zorlaştırır

erkek özen göstermez

kadın özeninden geçilmez :D

0|0
    0|0
  • Doğurganlık.

0|0
    0|0
  • ruh

0|0
    0|0
  • kadınlar laf ağzından çıkmadan düşünür erkekler çıktıktan sonra

0|0
    0|0
  • kaş geldi :)))

0|0
    0|0
  • Kadınların etek,erkeklerin pantolon giymesi.

0|0
    0|0
    • Pantalon giyen bayanlara ne diyorsun cok merak ettım

• Yada etek giyen erkeklere :)

• Önemli olan ilk akla neyin geldiği,ben demek istedimki Etek kadını sembolize eder.Pantolonda erkeği.

Tıpkı pembe ve mavi gibi yada uzun saç ve kısa saç gibi.

• erkekler duygusal, detaycı ve narindir, kadınlar kaba duygusuz ve vurdum duymazdır

1|0
    1|3
  • çük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 3 dakika düşünüp insanın aklına sadece fiziki farklar gelir mi

geliyormuş

demek ki neymiş

hepimiz insanız

0|0
    0|0
  • Fizlolojik olarak farklıyız.

0|0
    0|0
  • Mantık ve duygusal yaklaşım bayanlar bu şekildeyken erkekler o anı yaşıyor ve soğukkanlı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Kadınlar çok detaycıdır. erkekler de daha düz düşünürler. Tabi bu bir genelleme, istisnalarda var.

2|1
    0|0
  • Bayanlar duygusaldır erkekler odunumsudur :)

4|0
    0|4
  • Aramızdaki tek fark onların ayakta işeyebilmesi.

1|0
    0|0
  • parfum kokusu. nasıl bi insanım ya ben :)

0|0
    0|0
  • Sakalli veya biyikli oluslari aklima ilk gelenlerden.

0|0
    0|0
  • Kadınlar özgürlüklerinden kurtulma; erkeler de özgürlüklerine kavuşmaya peşindedirler...

0|0
    0|0
  • fiziksel farklar

0|0
    0|0
  • Erkeklerin ayakta işemesi :))))))

0|0
    0|0
    • erkek olmanın en güzel tarafı bu.özellikle uzun toplantılardan sonra, "iyi ki erkeğim" diyorum.

ama erkek olunca penti dükkanına girmek zor oluyor. böyle de bir kötü yanı var, erkek olmanın.

• Neden ben çok erkek gördüm sevgılıme alıyorum veya alacagım dıye içerı dalan :))))

• iyi de satış görevlisine ben şöyle bir bakayım diyemiyorum, yani az-çok birşeyleri tarif etmem gerekiyor ve sınırlıu üç-beş alternatife bakabiliyorum:(

• Cinsel organlar tabıkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...