Sevgiliniz yanınızda kafede oturuyorsunuz.

Sevgiliniz yanınızda kafede oturuyorsunuz yan masadan sevgilinizn hakkında konuşuyorlar örneğin 'of şu bacaklara bak ' gibi ve siz bunu duyuyorsunuz ama yan masa 3-4 kişi ğve kalıplı adamlar siz teksiniz ne yaparsınız?

Dürüst olalım arkadaşlar sadece türkiye de bu olay nasıl karşılanır diye merak ettim ' sevgilim yok gibi cevaplar vermeyin. Gizli de olsa dürüst olun.

Sevgilinizi ordan götürürmüsünüz

Adamlara dalarmısınız

Hiç bir şey olmamış gibi keyfinize bakmaya devam mı edersiniz cevaplarınızı bekliyorum kızlar bu sizin içinde geçerli düşünün 3 kız sevgilinizin hakkında konuşuyor of şu kasa bak diye. Yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• O an hesabı masaya atar kızı emniyete almak icin cıkarır durak adı belli plakasını da aldığım taksiyle gonderir sofore de kesinlikle durmamasını soyler parasını da veririm , kızın olastığını ve guvende oldugunu ogrendiğimde mekana geri doner , ne halt olurlarsa olsun masayı basar oyle olmaz boyle olur diye manyak girerim , kimse de tutamaz ,kim öyle kim kala durumu olur.

Yasanmıs olaydır.

Yanımdaki kıza laf atmak , onu gozumun onunde b.crmekle eşit olacağına gore, terk'i diyar etmek gibi bir yumuşama göstermem , kan çıkar, acımam da .. Nereye varırsa artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkiye'de bu durum nadir yaşanır çünkü herkes bilir ki sevgilisi yanındaysa ve laf atılırsa en düşük ihtimalle kavga çıkar daha geçen adamın yanında yabancı sevgilisi var beyoğlunda yürüyorlar laf atmışlar adam kaptığı gibi bıçağı sıradan geçirmiş laf atanları Türkiye'de ki erkeklerin sahiplenme içgüdüsü çok yüksektir.

0|0
    0|0
  • valla dayak yiyeceğimi bile bile dalarım arkadaş kız en azından ona değer verdiğimi onun için dayak yediğimide anlayıp daha mutlu olur

0|0
    0|0
  • Şahsen bn trabzonlu biri olarak yanımdaki kişi sevgilim dahi olmasa kafasının karışmaması ve rahatsız olmaması açısından yan masadaki yaratıklara sonunda dayak yiyeceğimi bilsem bile kendi kaplarından yemelerini aksi takdirde minik beyinlerini kendilerine yedireceğimi söylerdim.Sonuçta ben bi defaya mahsus 4 kişiden dayak yicem fakat onlar 40 belkide 100 kişiden dayak yicekler : )

0|0
    0|0
  • Valla sinirlenirim. Duramam büyük ihtimalle. Sonra kelimelerle ağızlarına mıçarım. Ayıran eden olur mu diye bakarım. Olmazsa dayağımı yer otururum... :)))

0|0
    0|0
  • 1) Sevgilim varken olay çıkarmam

2) Sevgilime sen çık ben geliyorum derim

3) Adamlara yaptığınız ayıp terbiyesiz herifler vs gibisinden konuşurum

4) Sonra sevgilimin yanına giderim

Tam olmasa da buna benzer olaylar oldu sıra da beklerken arkamızadaki iri yarı biri yanaşmaya başladı gibi hissettim normal de sevgilim benim önümde durur ama bu sefer durmuyordu adama döndüm baktım adama bakarak sen geç şu tarafa dedim sevgilime bunun üzerine adam beni yanlış anladınız diyerek özür diledi

0|0
    0|0
  • Ben duymamazliktan gelemem. Onursuz kalkip gidecrgime onurumla dayak yerdim

0|0
    0|0
  • 3 kişinin arasına dalmışlığım var kuzenime laf attılar diye he tanımadığım birisi olsun ve ya olmasın bir genç kıza bir anneye bir bayana laf atan sarkan birine gücüm yettiğince müdahale ederim

0|0
    0|0
  • kalkıp giderizzz.. ama genelde gittiğin yerleri bilirsen bu tip durumla zaten karşılaşmazsın.. ama sen istiklale gidersen ahberlerde ki gibi birileri laf atar sonra birbirilerine dalarlar polis mezarlık olaylarına döner

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımı alır çıkarım, daha düzgün bi yere geçeriz. Kız arkadaşıma bana 10 dk müsaade et der tekrar eski mekana giderim. Sonrası malum.

0|0
    0|0
  • Sevgilimi ordan cıkartır kafa atardım .

0|0
    0|0
  • '' BURASI BENİ SARMADI YÜRÜ GİDELİM'' derim.

0|0
    0|0
  • adam cağırıp hesabını sormak lazım

0|0
    0|0
  • öyle bi durum yaşarsam ,o sinirle hoşaf ederim onları ...grup olmaları sonucu değiştirmez yani..

0|0
    0|0
  • dayak yemekte onurludur

0|0
    0|0
  • Zaten Laff Atanlar Medeniyet'ten Uzak Kalmış İnsanlardır.

Kavga Ederek Kendimi Küçük Düşürmem.

O Mekanı Terk Ederim.

...

...

O Ortamdan Uzaklaştığım Haldede Taciz Devam Ediyorsa Biraz Sürtüşme Yaşanır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ordan çıkıp giden veya bişey yokmuş gibi davranan erkeğim diye karşımıza çıkmasın lütfen.

Ben saç baş dalardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...