İki karşılaştırma yapacağız bakalım kimler ne düşünüyor?

Baylar bayanlarrrr merdivenden kayanlar asasadf

Evet millet şimdi iki karşılaştırma yapacağız bakalım kimler ne düşünüyor yazsın.Mutlu bir ilişki için tarafların düşüncesi buymuş;

Erkekler: Nefes alsın yeter

Kadınlar:Adam olsun yeter

Siz ne diyorsunuz?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• nefes alamasına gerek yok diyenlerimiz de var

hatta nefesi direkt kesenler

ted bundy huu beybi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kızları bilmem ama nefes alsın yeteri kimse istemez o sadece işin gırgırıdır öyle saçmalık olurmu? Bence hanım hanımcık tatlı şöyle baktıkça bakasım gelsin beraber yaşlanalım birlikte olmaktan hiç sıkılmayalım... hem seyir zevkim hem arkadaşım hem sırdaşım hem film ortağım hem yemek arkadaşım hem çiçeğim ...

0|0
    0|0
  • Nefes için akciğer filmini isterim. Kadını fotosentez yaptırmadan boğacak erkekler de var. Ağaç olup oksijen sağlayacak erkeklerde var. Aynı durum kadınlar içinde geçerlidir.

0|0
    0|0
    • Sende haklısın kardeş.

• İnşallaah :)

• Bu konu hakkında uzunca makaleler yazdım ama okuma alışkanlığımız olmadığı için etki tesir etmiyor :)))

• klasik söylemler...bahaneler bahaneler bahaneler...

0|0
    0|0
  • Bana nasıl olursa ona ayna tutarım.. benim karşı taraftan beklentim farklı güvenmek isterim, ne olursa olsun doğru söylesin, bakımlı ve dış görünüşe benim kadar özen göstermeli, sevgili olmak isterse eş olmak da istemeli

0|0
    0|0
  • Nefes Alsın Yeter Düşüncesiyle Yola Çıkan Erkek'ten Bi ok Olmaz.

Kişilikte Bir Kere Namus,Şefer vb.vb.

Bi İnsan Severek Evlendiyse Nasıl Aldatıyor Anlamış Değilim.

0|0
    0|0
    • Bende anlamış değilim valla bişey oluyor insanlara evlendikten sonra.

• kadınlar sadece adam olmalarına erkekler sadece nefes almalarına razı gibi ama öyle değil detaya girince ikiside birbirinin beynini beceriyor bence o böyle olsun şu böyle olsun falan.

0|0
    0|0
  • ne saçma nasıl mutlu bir ilişki için düşünce bu olur , sen şimdi nefes alsın yeter diyen birylemi evleneceksin yani , ki senin soruna göre ayrıca bu kişi ''adam '' olucak .. ilginç :s

0|0
    0|0
    • ben demedim la genel olarak böyle düşünülüyomuş ben karşı çıktığım için paylaştım burda

• 0|0
    0|0
  • Karşımda ki kişi beni heyecanlandırsın ve beni aşka inandırsın bu yeterli =) Bu arada rsmin çok hoş =)

0|0
    0|1
  • "jamiryooo" olsun yeter diyorum... (:

0|0
    0|0
  • ne diyim iyi olan kazansın :)

0|0
    0|0
  • erkekler : versin yeter,

kadınlar : parasız adam gereksiz adam.

0|0
    0|0
    • Böyle düşünenleri tek başlık altında toplayalım "şerefsiz" :)

• nefes alsın yeter ilişki için değil seks içindir :)

0|0
    0|0
  • soru bozuk

0|0
    0|0
  • Hayatıma renk katsın yeter

0|0
    0|0
  • nefes almayan kadını napalım ? sırtımızda oksijen tüpüylemi gezelim

0|0
    0|0
  • Karşımda ki kişi beni heyecanlandırsın ve beni aşka inandırsın bu yeterli =)

0|0
    0|0
  • bu ikisi karşılaşsın yeter diyorum gol olur

0|0
    0|0
  • Bu bence 30 yaşından sonrası için geçerli

0|0
    0|0
  • iyi biri olsun eğenlenceli olsun ayrıca bakımlı olursa güzellik olarak ne çirkin ne çok güzel orta derece

0|0
    0|0
  • Sen olma yeter :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...