Kredi kartınız var mı.?

Kredi kartınız varmı.? Ve kredi kartında hiç batak verdiğiniz oldumu.? Eğer varsa kaç tane ve en çok hangisini kullanıyorsunuz.? Yeni yılın herkese hayırlıara vesile ve güzel yarınlara vesile olmasını diliyorum. İlginize teşekkürler.

Ben yeni aldım. Garanti bankası ikiz kart gönderdi biri bonus trink diğeride american express limiti şimdilik 600 nakit 900 alışveriş olmak üzere toplam 1500 lira limiti var. Ve bir tanede iş bankasından maksimum kart gelmek üzere. Şimdilik sadece bonusu kullanıyorum cep telefonuma kontör yüklemek için. Ya siz.?

• Akbank-axess
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Iş bankası-maksimum
    50% (2)75% (3)62% (5)Oy Ver
  • Yapı kredi-world
    25% (1)25% (1)25% (2)Oy Ver
  • Garanti-bonus
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer ( Lütfen açıklayınız )
    25% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• vAADAAAAAAAAAAAA :)))))))

0|2
    0|0
    • Peki nasıl kullanıyorsun.? Dzüenli ve ölçülümü yoksa borcun harcında varmı.? +1 benden.

• Şöyle söyleyeyim taksitlendirme yaptıklarımı her ay düzenli ödediğim müddetçe aslında kullanışlı gerçekten ama insan kullanırken cebinden o an para çıkmadığı için çok mutlu oluyor ama ödeme zamanı hüsran tabiki:) Dikkatli olmak lazım afedersin yiyemeyeceğinin altına girmicen

Kızlar Ne Diyor 2

• iş bankası maksimum vardı kapatıp kurtuldum

0|0
    0|0
    • Bana yeni gönderiyorlar daha elime geçmedi daha önce world ve ideal kart kullandım 2007 kapattım kartlarımı 2008den beri kart kullanmıyorum fakat garanti bankası bana bu ayın 7sinde sürpriz yaptı ikiz kredi kartı gönderdi ve iş bankasınınki henüz elime geçmedi.Ne mutlu sana eğer kredi kartından kurtulduysan.Benim kapı komşum akbank şube müdüresidir ve bugün ona bir soru sordum bir banka neden sgklı görükmediği halde bir müşteriye kredi kartı gönderir ki diye sordum.Artık herkese veriyoruzki dedi

• Tabiki en doğrusunu sen bilirsin fakat gecenin bir yarısı kontör yükleme bakımından çok faydalı gibi sanki.Ve sahibi olduğum domain'i kredi kartımla yenilemeyi düşünüyorum.Yani ben kartı kullanacağım fakat hiçbir zaman 100 lira limitini aşmamaya özen göstereceğim. :-)

• umarım dediğin gibi kullanabilirsin onu başarmak güç işte:)

• var world...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• maksimum baba mirası :))

0|1
    0|0
  • Gs bonus ve advantage var bende.

0|1
    0|0
  • kredi kartınının limiti önemli değil.

Yeter ki harcadıklarının borcunu yatıracak bir baban olsun