Annem taktı bu yaza seni nişanlayacağım diyor arkadaş sizde de öyle bir durum var mı?

annem fena taktı seni bu yaz nişanlıcam diyor taktı kafaya önüne gelen her kıza senin nişanlın varmı evlımışın diyor diyor bugün carrefoura gittik orada bir kasiyer kız var bir iki defa o çıktı karşımıza o kıza kızım senin çıktığın yada esin varmı dedi kızda gülerek yok dedi arkadaş bu kadın fena halde beni kumpasa aldı ne edicem ben yahu öyle bakkaldan yada manavdan karpuz seçer gibi kızda seçilmez ki haksizmiyim

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• allahım yarabbim allahdan böyle bir anam yok işin çok zor kardeşm allah yardımcın olsun:)ama annenıi diger ahlaksızlardan ayıran bir yön var kadın yıne soruyor var mı yok mu die bazıları var kadın direkt oglunu alıp ıstıyor. hiç utanma arlanma yok senın annen gibi bi sorsa var mı sevdıgın nişanlın falan die

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• bu kararı annem veremez

0|0
    0|2
    • veremez ama kararınnı verdiğinde sittin sene gecse vazgeciremezsin

• yandık ozaman desene benim annem dişi panterdir ama annemin sevmediğim tarafı aşırı merhametli olası ve elinin cok bonkör olması biri yemek yemesini yemegini paylaşır elinde bile olmas bile o denli hatta bazen kendi kendine söylenir o koknuda bende derim anama biraz elindekini tutsan diye aşırı bonkördür eline 100 milya gecsin tamamını harcan kendi yemez yedirtitr

• sevmli iyi kalpli biri o zaamn :) ne kadar çok seviyosun anneni o zaamn dediğini yap bari kadıncağızın da mutlu olsun :D

• evlen kurtul

1|0
    0|2
  • yanmıssın. oyle sey olmaz.. bazen kız annelerıde yapar.. oglumuz calısıyormu.. nerde...aa benımde kızım var bak.. bu muhabbetler hıc bıtmez.

0|0
    0|1
  • sende bak beğendiğin olursa tanımaya çalışırsın

0|0
    0|2
  • hemen sevgili bulmalısın abi yoksa bu yaz nişan seneye düğün :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim anne diyor artık evlen bıktım senden az karın çeksin seni diyor evlenmemi istiyor ama senin anne gibi bir girişimide o yönden rahatım :)

0|0
    0|2
    • sende girişim yok raharsın onda girişim var o taktı ise olur bazen derim iyki sen müdür yada yönetici olmamışssın ozaman senin çalışsnların yanmıştı derim hep inatcıdır kendisi

• armudun sapı üzümün çöpü de :)

0|0
    0|2
  • kızlar iyi kötü bir tepki vermiyo veren varmı bari

0|0
    0|2
  • teyze evde kalıcan diye korkmasın dostum belkı ondan dır bu sıkıntısı yaşda geçmiş senin

0|0
    0|2
    • ne bileyim bir tane torun var ablamdan oda benden olmasına taktı illaki seninde cocugun olsun onuda seveyim diyor ama daha büyük ablam evlenmedi ki yahu

• büyük abla kaç yaşında önce o evlenmeli tabi

Yükleniyor...