Squat yaptıktan sonra sadece sağ kalçam ve sağ bacağım ağrıyor, solda hiç bişi yok? olmuyomu?

Squat yaptıktan sonra sadece sağ kalçam ve sağ bacağım ağrıyor, solda hiç bişi yok? olmuyomu?

sağ kalçam büyüyüp sol kalçam küçülürmü nası iş bu? birde mesela popomu oynatırken solu oynatabiliyorum ama sağı oynatamıyorum

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bişey sorabilir miyim abi neden bütün kadınlar bir anda sqıat yapmaya kalktınız? Bunun mucizevi bişey olduğu yalanını size kim söyledi? ve evet yanlış yaptığın için yük nereye biniyorsa orası ağrıyor haliyle.
    Not : spor eğitmeniyim

0|0
    0|0
    • bir işe yaramıyorsa neden bukadar insan yapıyor?

• yok popom küçük? büyütmek için deneyecektim başka çaresi var mı allah aşkına yok işte.

• dostum sadece sporla yapamazsın. vucut 2 şekilde büyür. 1 yağ olarak ki bunu istemeyiz 2 kas olarak.
      Düzgün hatlı ve dolgun bir popo istiyorsan önce kasın büyüme mantığını bilmen lazım.
      Doğru beslenme ve doğru bir programla popona şekil verebilirsin.
      Özelden mesaj atarsan yardımcı olabilirim.
      Burdan yazmıyorum çünkü benim yazdıklarım üzerinden cahil elemanlarla polemiğe girmek istemiyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Dogru yapmiyorsundur, amacın sadece yukari kalkmak olmasin, kalcani iyice sık oyle kalk. Squat yerine lunge yap istersen bir sure

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• No pain no gain pampa , shut up and squat :)) ben, gücü ve ağırlığı sağa verdiğini düşünüyorum.. Ya da sağ tarafı incittigini.. Ağırlık merkezini iyi ayarla.

0|0
    0|0
  • Onlar diğerlerine göre güçsüz demek ki

0|0
    0|0
  • Endişelenme. Sol tarafın felç geçirmiştir o kadar.

0|0
    0|0
  • walla bende hıc bır agrı olmuyo vucut alıstı heralde

0|0
    0|0
  • Farkimda olmadan saga dogru egiliyorsundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendi başına squat yaparak kalçanı büyütemezsin ! biraz şekillenir sadece büyük ihtimalle hareketi yanlış yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • Doğru yapamıyosun bence

0|0
    0|0
  • Evet bende de oluyordu o bir zamanlar doğru yapılmadığından kaynaklanıyormuş spor hocana danışmanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Ağırlığı tek bır tarafa verıyorsun galıba

0|0
    0|0
Yükleniyor...