Squat yaptıktan sonra sadece sağ kalçam ve sağ bacağım ağrıyor, solda hiç bişi yok? olmuyomu?

Gizli Üye
Squat yaptıktan sonra sadece sağ kalçam ve sağ bacağım ağrıyor, solda hiç bişi yok? olmuyomu?

sağ kalçam büyüyüp sol kalçam küçülürmü nası iş bu? birde mesela popomu oynatırken solu oynatabiliyorum ama sağı oynatamıyorum
Squat yaptıktan sonra sadece sağ kalçam ve sağ bacağım ağrıyor, solda hiç bişi yok? olmuyomu?