Squat yapanlar varmi?

Dun 1 saatlik kosudan sonra 50 tane squat yaptim bacaklarim cok ağrıyor. Sizdedemi böyle agri gecsin diye ne yapiyorsunuz?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• O kadar koşup üzerine squat mı yaptın :D 4set*8er den yap ve koşudan sonra yapma ki çok zorlama bacaklarını. 1 gün yap 1 gün dinlen.

0|0
    0|0
    • Kosudan once mi yapiyim? Ama 3 gun yapın 4 gun ara verin devam edin diyorlar

• Cok sağol:)

• Önemli değil :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kas gevşetici

0|0
    0|0
  • kas gevşetici iç

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar ağrı normal. Ham vücut. 1 haftaya geçer en fazla.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici kullan majezik duo...

0|0
    0|0
  • ya bişey sorucam bu squt sevdası nedir? 10 kadından 9 u squat yapıyorum diyo neden squat kim söyledi bunun size mucizevi bişey olduğunu?

0|0
    0|0
    • Etksini gorenler cok ondan dolayi yapiyorum

• Bu nasıl bir spor ya bütün kızlar yapıyor

0|0
    0|0
  • 50 çok bence setler halinde 3x10 yapsan daha iyi.

0|0
    0|0
    • Coknl mantıklı bugun oyle yapicam

• evet var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ah be canım ne gerek vardı o kadar alıştıra alıştıra yapsaydın set set yap her seferinde 10 ar tane yap alışana kadar 3 set de yap sonra arttır

0|0
    0|0
  • Uzan başka yolu yok. Bir ara abartıp set halinde 150 tane yaptım 1 hafta yürüyemedim dikkat et :D

0|0
    0|0
  • 50 squat hic dur duraksiz yapilmaz, yapilmamali. hele kosudan sonra hic olmaz. sen ne yaptin oyle ya

0|0
    0|0
    • Valla bende bilmiyorum naptim 50 tane durdiraksiz yaptim. Bugunde yapmaya calistim 10 tane yapabildim baska yapamadım:/

• öyle ağrı varsa sonuç verecek demektir
    no pain no gain

0|0
    0|0
  • hamsın daha oyüzden.. gittikçe alısırısn

1|0
    0|0
  • önce koşucaksın sonra squat :D

0|0
    0|0
    • pardon yanlış oldu önce squat yapıcaksın sonra koşu :D çünkü eğer koşarsan squata halin kalmaz

• Bir bakiyim ona sağol canim :)

• rica canım :D

Yükleniyor...