Dersi başaramadığınız halde hocanın sizi o dersten geçirmesi olayı oldu mu hiç?

evet sorum bu üniversitede bir derten kaldınız hocanız sizin bu dersi geçemeyeceğini bilip sizi o dersten geçirdiği oldumu?

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu. çok komik anlatayım :

İnsan ilişkileri sınavındaydım. soruda '' İLETİŞİM PENCERESİNİ ÇİZİN VE AÇIKLAYIN'' YAZIYORDU. KAREYİ 4 E bölüp her kareye birşey yazmak gerekiyordu. ben abarttım biraz. 3 boyutlu bir pencere çizdim :) önüne çiçekli bir perde çizdim. altına not düştüm ;

- SINAVA ÇALIŞAMADIĞIM İÇİN CEVAPLAR SIR PERDESİNİN ARKASINDADIR. Hoca o soruya not vermeseydi o dersten kalacaktım. cevaba eşiyle birlikte çok gülmüşler. ''eşim çok akıllı bir çocuk olduğunu, bu cevaba not vermemi söyledi.ama not vermedim'' dedi hoca.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• tabiki işletme matematiği 3. senede verdim. :)

0|0
    0|0
  • oldu olmamı

0|0
    0|0
  • A) Sevişmek istiyor. B) İdealist olamayan bir ezik. C) Öğrencilerinin birer salak olmasını istiyor. D) 2. öğretim olduğun için s.. miyordur. E) Sadece platonik aşığındır.

0|0
    0|0
  • 3 sayfa yazıp verdim kağıdımı sizce kaç aldım bana kaç vermiştir ve ben kac alarak kalmışmdr:)

0|0
    0|0
  • başaramamaktan ziyade aramız ilk seneden itibaren problem olan hoca en sonunda geçireyim de sittirsin gitsin diyerek üçüncü seneydi sanırım geçirmişti birinden. o seneye kadar hiç sınavlarına girmemiştim zaten ama son sene patlatacaktım geçerek in his face ama o önce davrandı :D

0|0
    0|1
    • bendemı oyle bırsey yapsam :d ama ters tepkı yapar korkarım:d

• bişey diyemem. kendine güveniyorsan sonra vermek üzere yap. yoksa her seferinde şansını dene

• 6.sınıfta ingilizce hocası geçirdi.aa bu kız öğrencilerde çok olur

1|1
    0|0
  • ewet çok kolay bi durum her dersin ezber tarafları vardır o bölümleri incelersen derse katılırsın en azından hocanın gözüne girersin ve tenefüslerdede yanına git soru sor hocaya bu kadar basit uygula işe yarayacak göreceksin

0|0
    0|0
  • bizzz kolidordaa beklerdik arkdslarla lisedeee hoca geçerken kene gibi yapısırdık totosunaaa kadın erkek fark etmez :D sözlü notuylaaaa geçerdik :D

0|0
    0|0
  • ee yanı torpıl dıye bırsey var

0|0
    0|0
  • başaramadığım ders yok lanet olsun çok zekiyim.

0|0
    0|0
  • ah ya ah olmadı lan olmadı Allah belasını versin bi hoca vardı bi dersten 1 senemi uzattı Allah belasını versiiiiinnnnnnnnnnn tez zamanda inş ...

0|0
    0|0
    • :(

• haklısın valla aynı ben olsam aynı seyı soylerdım

• Allah belasını versiiiiinnnnnnnnnnnAllah belasını versiiiiinnnnnnnnnnn

Kızlar Ne Diyor 5

• hahahah :))) genelde hocalarım bana öyle kıyaklar yapmazlar

0|0
    0|0
  • Olabilir mümükün durum.Ben yaşamadım ama.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki haksızlıkla geçmeyi kendilerine yediren insanlar var. Bu şekilde geçiren insanlar da üniversitelerde hoca oluyor. Gerçekten yazık! Hakkı öğrenememişler daha ne yazık ki!

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı hep kendim geçebildim şükürler olsun :)

0|0
    0|0
  • hayır tam aksine başarılı olduğumu bile bile bıraktı pij

0|0
    0|0
Yükleniyor...