Her şeyin üzerine geldiğini düşündüğünde ne yaparsın?

Evet,tahammül sınırlarınız zorlandığında ne yapıyorsunuz?

Ben kendimi dinlerim,ta ki bazı çıkarımlar yapıp,bazı cevaplar buluncaya kadar...

Sizin cevaplarınızı bekliyorum:)

Not:Müzik dinleyen arkadaşlar varsa,tavsiye etmesinler lütfen.

Güncellemeler:
Tüm cevaplar çok güzeldi,herkese teşekkür ederim:)

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• Dua ederim,sabır dilerim,herşey üzerime geliyor ama bunda da bir hayır vardır derim,halime şükretmeye çalışırım.Bazen boşluğa düştüğüm zamanlarda olur ama hemen kalkıp toparlanmak lazım.Dua edince rahatlarım,inandığım için de kendimi mutlu hissederim.

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Salarsın kendini. Her şey üstüne geliyorsa direndiğinde seni kırabilir. Salarsın ki kendini esnekleşirsin, bırak gelsin hatta için için daha çok gelin dersin içinden. İşte o andan sonra sen direnç göstermediğin için üstüne üstüne gelmekten yılar o üstüne gelen durumlar. Duraksarlar, bazıları geri döner senden, sen için için e gelin gelsenize diye bırakırsın kendini onlara, anlarlar ki sen onlarla dalga geçiyorsun direnç göstermiyorsun, başka birilerini armaya başlarlar direnç gösterecek sinirlenecek bunalıma girecek yeni adaylar ararlar , çünkü senden almak istediklerini alamazlar bu tavrınla. Bu aynı şöyle bir durumdur, biri ile dalga geçtiğinde o kişi sinirlenir bozulursa daha çok dalga geçerler geçenler çünkü eğlenebilirler bu sayede, ki kişi sinirlenip bozulmazsa zevk alamaz dalga geçenler, vazgeçerler dalga geçip alay etmekten. İşte hayatta üstümüze üstümüze gelen sıkıntılarda o dalga geçen baskı kurmak isteyen kişiler gibidir.

1|0
    0|0
  • Peygamberimiz (s.a.v.) sıkıntı içinde kalan kimseye şu şekilde duâ tavsiye buyurmuştur.

“Bismillâhi alâ nefsi ve mâlî ve dînî. Allahümme raddınî bi-kadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî, hattâ lâ uhibbe ta’cîle mâ ahhartehu ve te’hîra mâ acceltehu.”

“Allah’ım, senin ismine, malımı, dinimi ve nefsimi emanet ediyorum. Allah’ım, hükmüne beni razı kıl, kaderimde olanı bana mübarek kıl ki, tehir ettiğinin acelesini, acele ettiğinin de tehirini istemeyeyim. Nefsimin isyanını önle, teslimini sağla.”

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmaya dolaşmaya başlarım. yiyecek birşeyler alıp sessiz sakin yerlerde kendi kendime konuşurum

1|0
    0|0
  • Stressten uzak kalmak :)

Ruh Sağlığını Bozmak Genellikle Kötüdür.

Fakat İnsan Vücudunun bakteriye bile ihtiyacı vardır...

P*rnografik Görüntüler bikaç hafta sonra insan psikolojisine zarar vermekte. bunu biliyoruz...

Ama Bi süre sonra O videoları izlememek Düşünce Akımınızı tekrar Eski Hale Getirildiğide Bilimsel Bir Gerçektir...

0|0
    1|0
  • yılda bir kaç kez gelirler banada orman içinde bi yayla evim var elektrik telefon radyo yok sadece akarsu orman ve kuş cıvıltısı herkesten herşeyden uzaklaştırıyor insanı

1|0
    0|0
  • uzun bir sure düşünürüm.ne yaptim nasil yaptim nerede yaptim. kendi kendime bu sorulari sorarim. ve cevabini bulduktan sonra. ayni bir olay oldugunda bu sorular hep aklima gelicek birşekilde dusunurum.ve yapmamaya başlarim bu benim düşüncem. en önemlisi ise sabirli olman dua etmen.kendi kendine öfke vermen.

1|0
    0|0
  • Bazen ben çok yaşarım bu durumu lakin o zaman yaptığım tek şey vardır.. Bende üzerine giderim..

1|0
    0|0
  • bu ney lan derim herşey üstüme geliyor sonra bi sigara içerim bişey bulamıyosam gider uyurum herşey geçince gözümü açarım :)

1|0
    0|0
  • Esinlemi.sorunlarin var.senin

1|0
    0|0
  • Köşeme çekilir sorularıma cevap bulana kadar düşünürüm .

1|0
    0|0
  • yalan söylemeyim , geçerim pc karşısına gece nabılıyosa artık pcde onu yaparım :D daha işe yaramadığı olmamıştır hayatımda

1|0
    0|0
  • sahile giderim gerçi cevaplar bitmis galibam ama :D

1|0
    0|0
  • müzik falan yaramiyor ben biliyom onu yatilmiyorda sen arkadaslarla takilmaya calis sonra kendini düsündürecekten engeleyen birsey bul erek olsan bilgisayar oyunu oyna derim internetten

1|0
    0|0
  • herşeyyy üzerimee geldiğindeeee üzerimeee gelenin ve düşenin bir kadın olduğunu düşlerim veeee gelinnn ulennn gelinn derim :D

1|0
    0|0
  • Sahile gider kayalıklarda oturur ve tüm düşüncelerimi denize dökerim : )

1|0
    0|0
  • kenara çekilir sandalyeyi çekerim seyre dalar izlerim

1|0
    0|0
  • Üzerime gelenin üzerine giderim geri vites yok bizde :)

1|0
    0|0
    • Bu hiç olumsuz bi'şeyle sonuçlanmadı mı peki,hiç pişman olmadınız mı?

• İnan bana kaçarsan pişman olursun çünkü sonuç senin için olumsuzda olsa olumluda olsa kaçtığın için hiç bir zaman öğrenemezsin içinde kalır.

• Her şeyin üzerine giderim..

1|0
    1|0
  • tahammülünüzü zorlayan bir insan ise ondan uzaklaşmaktır ama hayat ise fazla takma kafana derim .

1|0
    0|0
  • bende onların üzerine giderim

etkiye , tepki

1|0
    0|0
  • uzun yol yapıyorum hiçbir şey düşünmemeye çalışarak

1|0
    0|0
  • Nerede hata yaptım diye kendi kendime düşünürüm. Özdeğerlendirme yaparım. Dualara sarılırım.

1|0
    1|0
  • herşey üstüme üstüme mi geliyor

gelsin harbi gelsin ya

eaaa

özellikle kızlar

gelin gelin

geleceğiniz varsa göreceğinizde var !

0|0
    0|0
  • fight club seyrederim hayatın anlamsızlığını anlar bir s!kt!r et çeker sigaramı yakar boşveririm :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• olay yerini terk eder inzivaya çekilrim uyurum kimseyle konuşmam

1|0
    0|0
  • dua ederm çnkü çıkmaza düştüğümde yardımcım br tek Rabbimdir

1|0
    0|0
  • Yastigima sarilip aglarim once sonra da bi guzel uyurum agladiktan sonra uyku kesinlikle en rahatlatici sey!

1|0
    0|0
  • Odaya çekilip kum torbasına darbelerle giriştikten sonra anca rahatlayabilirim. ~~

1|0
    0|0
  • huzur bulduğum mekana gidip saatlerce yalnızlıktan kusuyorum.

1|0
    0|0
    • Güzel kardeşim,sorunların böyle gitmiyor ama değil mi/yanlış anlamadıysam yani seni,üzerine rezillik çekiyorsun.

Gözlerini dünyaya kapatma,dünyayı kendine zindan etme.Sana hayırlı,mutlu ve bilinçli günler diliyorum inşaallah:)

• :)

Olumlu bak,güzeli gör,güzel yaşa:)

• ağlıyorum genelde. ama üzüntüden değil sırf sinirden. iyi de geliyo bi rahatlama falan :)

2|0
    0|0
  • canım çıkana kadar ağlarım sonra bir güzel uyurum

1|0
    0|0
  • ağlarım... o beni rahatlatır

1|0
    0|0
  • Kabuğuma çekilirim.

1|0
    0|0
  • Tabiki uyurum.

1|0
    0|0
  • Uyurum. Bi uyanırım her şey olması gerektiği gibidir beynimin içinde.

1|0
    0|0
  • Şiddete başvururum. Ya kendime zarar veririm. Yada çevremdekilere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...