Arkadaşlar bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlarsınız?

okulda arkadaşımın sınıfından bir erkek gözüme çarpmıştı yaklaşık bir ay önce. arada bana bakıyordu, göz göze falan geliyorduk. bu durumu arkadaşıma da söyledim. arada bana bakıyormuş. Arkadaşım farkedince bana söylüyor. ben bakmamaya çalışıyorum.

beni görünce saçını-üstünü falan düzeltiyor, sonra göz göze geliyoruz falan...

Bir erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığını nasıl anlayabilirim?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlattıkların bunun belirtisi işte...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• nesini anlamadın

0|0
    0|0
  • gereksiz bir heyecana tribe girdiyse hoşlandı

0|0
    0|0
  • heycanlanıyr sacmalıyrsa yannda

1|0
    0|0
    • bazen... çok konuşmuyoruz. Arkadaşımla konuşurken falan hep bana bakıyor. veya sınıftan çıkarken bana bakıyor-çarpmaya çalışıyor vs

• o zmn önce sen gülümse baktın olmadı bir daha ki hareketnde sert cıkarsn cocuga yani önce yumusak ol gülümse baktın hala tas gb o zmn kır basını :)

• ahah :D tamam :D

• senden hoslanıyo ısde daha ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hmm biraz klasikleşti galıba ama yere bakıyolar sana bakarken utanıyolar ya da saçlarını düzeltiyolar :) haa bide şey sen ona bakmayınca genelde hep sana bakar bir nevi gözlemler ve yanında bır erkek olunca mutlaka kıskanır :)

1|0
    0|0
    • ben ona bakmayınca bana bakıyor :) kafamı kaldırdığımda göz göze geliyoruz ama çocukta hiç mimik yok :/ o yüzden pek emin olamıyorum :/

• umarımm :(

• yani hoşlanıyor hadi göz göze gelseniz tamam dicemde üstünü falan düzeltiyorsa aşık sana

1|0
    0|0
Yükleniyor...