Kendinizden büyük biriyle çıktınız mı ? Evlendiniz mi?

sizce yaş farkının bir önemi var mı? var ise bu yaş farkının kaç olması lazım en fazla sizce? kızlar için kendinizden yaşça küçük biriyle sevgili yada eş oldunuz mu? erkekler içinde kendinizden yaşça büyük bir kadınla sevgili yada eş oldunuz mu?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Büyükte oldu küçükte oldu..2 yaş küçük ile 6 7 yaş büyük normal geliyor bana.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Erkekler çok geç olgunlaştığı için sevgililerim genelde benden yaşça büyüktü şu anki erkek arkadaşım benden 4 yaş büyük

0|1
    0|0
  • zaten erkekler geç büyüyorlar hatta hep çocuk kalıyorlar birde benden küçük mü olucak ben mi büyütücem onu :D

0|1
    0|0
  • Sevgilim benden 3 yaş büyük. Bugüne kadar bu konuda bir sorunla karşılaşmadık

0|1
    0|0
    • erkeğin büyük olması normal zaten ben kızlar için kendisinden küçük biriyle sevgili oldunuz mu demiştim ;)

• haa çok pardon :D yok kendimden küçük biriyle olmadım

• teşekkürler cevabın için +1

• benden yaşça büyük oldu ama benden küçük olmadı olamazda ben benden küçüklerle çıkmam yaşıtlarımla çıkmıyorum kaldı benden yaşca küçüklerle ama benden baya büyük olgunlarla çıktığım oldu :D bana göre arada 12 15 yaş arası farkta olabilir insan sevdikten sonra hem olgun alttan alır daa iyi anlaşırsın ben ergen karşımdakide ergen yürümez oda trip atar çekemem hiç :D

0|1
    0|0
  • mümkünse benden buyuk olsun :D

0|0
    0|0
  • bir saatliğine

0|0
    0|0
  • aramzda 1 yaş var die biliodum 3 yaş çıktı :) neyseki büyük gösteriyodu ama fazla sürmedi bitti

0|0
    0|0
  • çıktım.3 yas büyütktü

0|0
    0|0
  • kendimden bir yaş küçük birisiyle çıktım ama o bile tepkiyle karşılandı ayrıldım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çıktım. daha güzel oluyo aslında

0|1
    0|0
    • öğreneceğin çok şey oluyoo mesela demi...

onun olgunluğu çok şey katar...

• eyvallah aga :)

• Bütün -ler sana gelsin :D

• Evet benden 6 yaş büyük bir bayanla sevgili oldum..

Askere gittim ayrıldım o mahalleden taşındık dahada görmedim :D

0|1
    0|0
  • 2 kere.ikisi de benden 2 yaş büyüktü

0|0
    0|0
Yükleniyor...