Herkez yaptıgı sporu yazsın resim var?

Evet arkadaşlar herkez hangi spor dalıyla ugrastıgını yazabilirmi ben 3 yıl fıtness yaptım ve 3 4 ay önce sıkıldıgım için bıraktım son bir yıl icinde ise düzenli antremanlar yapmıodum saten bu fotoyuda yeni cektim gene kalmış bişiler :)

Herkez yaptıgı sporu yazsın resim var ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• 2 yildir fitness yapiyorum

0|0
    0|0
    • Spora basladigimda 53 kiloydum yani cokta yakilacak bir yagim yoktu. ki zaten 2 yildan sonra daha sıkılasiyim diye mma dovusculerine donmeye hic niyetim yok

• Anladımm iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• 7 Yıldır futbol oynuyorum. Her ne kadar meslek olarak düşünmesemde. Bu sene bölgesel ligden Ptt'ye yükselmek nasip oldu. Harcanan kaliteli futbolcular var. Umarım herkes hak ettiği yerlere gelecek.
    https://hizliresim.com/DRMN9m

1|0
    0|0
  • Emredersin iniz komutanım vücut geliştirme

0|0
    0|0
  • Fitness.

0|0
    0|0
  • Yapmayın böyle şeyler, küçük düşürüyorsunuz kendinizi.

0|0
    0|0
    • Ne kücük düşürmesi ufacık beyninizle tartıstıgınız seylere bak sen hic türkiyeyi temsil eden vucud geliştirmeci sporcuları bu lafı et bakıyım ne oluo bos bos konusma

• Ufacık beyin sende dostum. Sorun spor yapmakta değil, karı kız düşürürüm ayağına yarı çıplak fotoğraflar koyup, bir de o fotoğrafa o çakal sırıtışı eklemekte.

• kız tavlamakmı sen hic plaja gitmedinmi hayatında karı kız peşine düşşeydim soruyu spor konu baslıgına atmazdım

Yükleniyor...