Yürüyüş yürüyüş. ?

171 boyunda 65 kiloyum belim ince ama üst bacak sorunum var pazartesi yürüyüşe başlicam arkadaşımla. Ama o yürüyüşü ne şekilde yapmalıyız?
düşündüğümüz şu şekilde yavaş tempodan başlicaz ve ağır ağır hızlancaz bacak hareketleri falanda yapıcaz
ama 1 ayda kaç kilo verebilirim. Çünkü devamında okul başlicak yapamayız.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bacaklarının altı inceyse üstüne dokunma. Belinde ince. Kollarda. Ve omuzlardan ver biraz. Birazda yüzünden verdigin zaman tamam işte. Demek istediğim 3 4 kilo verince oturur vücudun

0|0
    0|0
    • Altı ince ama üste neden dokunmim anlamadım? Üstte incelse iyi olmaz mı

• Bilmiyorum ben bacak ince baldır kalın seviyorum ondandır 8) :D

• Pekii 😊😊

En İyi Kız Görüşü

• Selülit problemin mi var?

0|0
    0|0
    • Aslında su az içtiğim için var tahminime göre... Çünkü bol su içtiğim zamanlar azalma çok oluyor. Yürüyüşle giderlermi sence?

• Tamam teşekkürler 😊😊

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende 1.83 Boyunda 60 Kıloyum.. sen benden kılolusun

0|0
    1|0
  • Spor önemli ama spor dan çok diyet önemli. Yağsız ve şekersiz beslen. Sporuda yap daha hızlı kilo verirsin ayda kilo verilir

0|0
    0|0
  • sana şunu diyeyim kaç kilo verirsin bilemem ama ayda en fazla 5 kilo verebilirsin daha fazla zorlarsan sağlık problemleri ortaya çıkablir. ayda 3.5 - 4 kilo idealdir

0|0
    0|0
  • İyi beslenirsen güzel sonuç alırsın, düzenli yaparsan.

0|0
    0|0
  • interval dene faydasını görüceksin.

0|0
    0|0
    • One acaba açıklarmısın?

• dostum konu çok detaylı :) ama sadece yürüyerek ooo kesin işe yarar diyemezsin. Bu arada spor eğitmeniyim.
      Yani birsürü şey var. Üst bacakların yağ mı yoksa genetik olarak mı iri yağ ise hangi sebeple yağlanıyo vb vb bunları bilmek lazım. Popon zaten küçüktür bacaklarını inceltmek için yürürsün popon iyice küçülür saçma orantısız bişey çıkar. Beslenme çok önemli. Ne yiyosun ne içiyosun bilmek lazım.
      Özelden mesaj at istersen yardımcı olmaya çalışırım.
      Bu arada interval farklı düzenlerde koşmktır. Mesala 10 dakika yürümekten biraz hızlı 3 dakika depar 5 dakika orta seviye 1 dakika yürümek gibi.

• Bu arada bilmeyen arkadaşlar bilgi sahibi olmadan çok fazla şey sallıyolar dinleme sakın. sağlığından olursun

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben 1.71 boyunda 60 kiloyum benim belim niye kalin :)

0|0
    0|0
    • Sorumu cevaplasan iyi olurdu 😊

• Sporla olmaz o iş spor sadece bir destekleyicidir. Diyet yapmalısın ona ek olarak spor. Spor olarak basen eritmek istiyosun sanırım kardiyo egzersinlerine başla derim ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...