Erkek kardeşimin arkadaşları bana kardeşimin bir kıza yaptklarını neden anlatıyor dersiniz

kardeşin kızın şurasına elledi falan diyorlar acaba onlar nerden biliyor merak ediyorum, kardeşim onların yanında böyle şeyler yaptığını sanmıyorum... belkide ciddi degillerdir bilemiyorum... birde bana neden söylüyorlar...

siz ne dersiniz?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• dikkatini çekemye çalışıyorlar :d

bu arada en iyicevabı seçmemişsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• dikkat et buna başına iş alacak demek istiyorlar

0|0
    0|0
  • kardeşinin yapması hadi diyelim yaptı bunu gördüler yada kardeşin onlara anlattı benim anlamadıgım konu gelip sana anlatmalarındaki mantık nedir?

0|0
    0|0
  • ergenlerin yeni geliştirdiği cinsellik konuşmasına başlamak için yapılan ilk adımdır

0|0
    0|0
  • kardeşin yapmış olsa da yapmamış olsa da nasıl arkadaşları var onun, ne sen ne de kardeşin görüşmeyin onlarla

0|0
    0|0
  • benim başımada benzer olay gelmişti doğruda olabilir ama yalan olma olasılığı %90

0|0
    0|0
  • yaşları kaç acaba? ve senin yaşın?

0|0
    0|0
    • 16 yaşında varlar ben 19 yaşındayım, neden sordunuz

• hmm sana asılma fikri var akıllarında. kardeşine sana anlattıklarını söyle.

• asılıyorlar büyük ihtiimalle kardesine söyle arkadaslıklarını bitirsin o terbiyesizlerle

0|0
    0|0
  • senin gözüne girmeye çalışıyorlardır :D

0|0
    0|0
  • tamamen kendini egosunu tatmn

0|0
    0|0
  • Tehlike çanalrı çalıyor kardeşin ergenliğe girmiş kendine dikkat et

0|0
    0|0
  • belkide görüyorlardır yada kardeşin söylemiştir

0|0
    0|0
  • arkadfaşlarına şu kıza şunu yaptım

bunu ettimdiye hava atıyor

sana söylemelerinin niyetinide sen düşün!

0|0
    0|0
  • Erkekler marifetlerimizi anlatıp hava atmayı severiz. Arkdaşlarına anlatmış olması normaldir. :)

Sana anlatmalarını bilemedim, acaba senden bir beklentileri mi var? Yoksa kardeşinin dürüst olmadığını mı düşünüyorlar?

0|0
    0|0
  • bravo diyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...