Spora yeni başlayanlar için tavsiyeleriniz nelerdir?

Arkadaşlar spora başlayacağım kendi çapımda.. Neler önerirsiniz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• T25 ya da P90X yapmanı.

Ya da spordan sonra P90X Ab. Ripper yapmanı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Salona gelen her full makyaj yapan kezban YOLLUdur!!! Açık ve net!!! Kime sorarsan sor, full makyajla sen nasıl salona gelirsin be kadın! Hiçmi terlemeyecekdin? Üzerine o kıyafetler hiçmi yapışmayacak? Sen anca koşu bandında koş face ya da instegtamda konum bildirimi yap ve sonrada ben spor yapıyorum diye millete hava at! Amacınız erkek avcılığı salon içlerinde, bıktık sizlerden! Elinde tel kulağında kulaklık, koşu bandında ter atmayıp yürüyen, makineleri işgal edip beraber çalışalım dendiğinde sırayla yanlış anlayıp tepki veren, alımlı çalımlı burnu havada erkeklerin bilerek önünden gelip geçen, hocalara yavşayan kezbanlar bunlar! Sana sözüm yok ama bunlardan ders al ve bu aptallar gibi olma soruyu soran hatun...

0|0
    0|0
    • gerçkten çok haklısın

• O tiple bir de kezban avcısıymış 😂 kıçımın kenarı

• Gel sıkıyorsa özele 😄önce bir kıçını kaldırıp profil al üye olarak sonra maçan yiyorsa konuş 😎

• Disiplin Disiplin Disiplin

1|0
    0|0
  • bırakmamanı

1|0
    0|0
  • Amacına uygun beslen. Program dahilinde çalış yeterli

1|0
    0|0
  • gıder gıtmez selfıe cekınmeyn hemen.)

0|0
    0|0
    • Kendi çapımda spor yapıcam dedim spor salonuna gidicem demedim.. Salona gitsem zaten size danışmama gerek kalmaz dimi?

• Başlama

0|0
    0|0
  • Kilo vermek içinse bencelerime bakabilirsin yararlı olcaktır.

0|0
    0|0
  • Ne yapacaksin?

0|0
    0|0
  • Spordaki amacın ne ona göre öneri yapılır :)

0|0
    0|0
  • kaç kilo da olduğun boyun önemli ona göre beslenme programı falan yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Usenme erteleme vazgecme

1|0
    0|0
Yükleniyor...