Nedir bu sigara içen kız muhabbeti ?

hadi sigara içen iticidir desen anlarımda neden sigara içen kız itici olsun? hem bakınız teoman Kısacık kestirip saçlarını içtin ilk sigaranı ooo papatya diyor olmadı Attila İlhan Sessizce bir cigara yakardın Parmaklarının uçlarını yakardın Kirpiklerini eğer bakardın

Üşürdüm içim ürperirdi Felaketim olurdu ağlardım diyor.. yine mi itici ?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• bana itici gelmiyor sigara mı içiyor içsin bende içiyorum cünkü. sokakta sallaya sallaya yürüyerek içmesin ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yolda yürürken içenler american filmindeki zenci o**puları andırıyo .

Yürürken içmediği sürece problem yok .

0|0
    0|0
  • Sigara içen kız kimine göre itici gelir ama bana göre sigara içen değil tiryaki modunda içen kız itici gelir. Düşünsene bir kız üst üste 3-4 sigara götürüyor, hayal etmesi bile kötü.

0|0
    0|0
  • avantajı da var dezavantajıda ama göz önüne alırsak dezavantajın çok olduğunu görebiliriz birazda zevklerle alakalı

0|0
    0|0
  • Sigara içen kızlar bana çok itici geliyor şahsen

Direk soğuyorum + ağız kokusu, hiç çekilmez vallahi.

0|0
    0|0
  • sigra içen kız itici mi bu nerden çıktı ya?

0|0
    0|0
  • ben sevmem bana itici erkekte itici bnce bayanlar açısından

0|0
    0|0
  • sokakta içmesi estetik olarak hoş gözkmüyor içen içer iticilik bir yanı yok

0|0
    0|0
  • nargile içsek?

0|0
    0|0
  • Çekici.

0|0
    0|0
  • Bana her zaman kızı da erkeği de itici geliyor sigara içenin.

0|0
    0|0
  • iğrenççççççççççççççççççççç

0|0
    0|0
  • sigarayı o güzel dudaklarınıza yakıştırmıyoruz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• itici tabiiiiiiiiii :D bacım sigara içen erkek itici gelir bana erkek geliyorsa kızlar iticininde iticisidir içmeyin şu zehiri bizim burda bi abla 40 lı yaşlarda çürükler lekeler oluşmaya başladı sırtında şimdi doktor doktor dolasıyor sigaradan olmus bi abininde bacağını kesmişler sigara yüzünden :((( benim dedem sigara içtiği için şimdi bi tuzsuz çorba içebiliyor herşey yasak hadi kendi canınızı düşünmüyorsunuz bebeklere ani ölüm yapıyormus anneler kucağında bebek sigara içiyor o annelerin bebekleri ölüyormus genelde ani ölüm yapıyormus sende çıkmıssın meydana sigara içiyorsun diye ödül bekliyorsun başka kapıyaaaa

0|0
    0|0
  • Bir kızın saçı güzel kokması gerekirken sigara sinmiş kokması kadar iticilik yok bence. Kokulara karşı hassasım o yüzden sigara kokan bir ağız veya üst hiçbir şekilde kamufle edilmiyor benim gözümde.

0|1
    0|0
  • ben sigaradan nefret ettiğimden ötürü itici her türlüsü. Ama tabi bazı kadınların eline öyle yakışıyor ki itici diyemiyorsun :D

0|0
    0|0
  • Vallaa kimin ne dediği umrumda olmaz.Bana da diyorlar sigaradan ne anlıyorsun diye,ben de diyorum:ben değil sigara beni anlıyor diyorum..O kadar...;)

0|0
    0|0
  • Marla Singer gerçeği varken susunuz.

1|1
    1|0
  • düşünecek daha önemli şeyler var kuzum :) :)

0|0
    0|0
  • abartmamak kaydıyla kızda da erkekte de gayet çekici içmesini yakıstırmasını bilene

0|0
    0|0
  • cinsiyeti yok bu işin . her iki cins içinde itici

0|0
    0|0
  • Nedir bu insanların sigara içme amacı?

0|0
    0|0
  • Bana kizi da erkegi de gayet cekici geliyor.

0|0
    0|0
  • Kim ne diyor bilmem de,bana yakisiyor lakin birakacagim az kaldi.

0|0
    0|0
    • Aksesuar mı nasıl yakışıyor onu anlamadım:S

• Tövbe tövbe:D Başlık sigara olmasa bilmeyen biri yanlış bir şey anlayacak:D

• O işin esprisiydi zaten. Zaten sigaraya başlayanlar da bu şekilde başlıyor sonra sonu gelmiyor. Yalnız bırakacaksan ve bunu başarabilirsen şimdiden helal olsun derim sana.

Yükleniyor...