Gençler şaka değil salı günü ibrahimovic açıklanıyor ne düşünüyorsunuz bu transfer hakkında?

Kaynak sağlam ve verilen demeçlerde net. Twitterdada yine yazilan paylasimlar var sanirim ibrahimovic geliyor buyuk konusmayalim ama %80 ibo geldi..

Güncellemeler:
şu an 12 milyon istiyor ve bu para odendi PSG kulubuylrde hicbir sorun kalmadi manchester unitedi 2-0 yendikleri mac sonrasi bundan sonra gidecegim kulup surpriz dedi. Ayrica kaynaklarda var bunun gibi bircok ibrahimovic twitterdan Galatasaray taraftari bende sizi seviyor diye paylasti ardindan sildi...

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Bence gelmeyecek

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben onun yerinde olsam Galatasaraya gelirdim milan yerine, bizde hem daha çok para var hem kontrat sıkıntısı yok, milan 2 yıl yapar, biz 3+1 yıl. Tabii ki bize gelecek

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu Dursun kafasinda bir plan yapti. Secim kozu olarak Cuneyt Tanmani aldi ondan sonra o na soğuk davrandi. Ve taraftarin önüne yem atarak isini bitirip kardesini göreve aldi. Simdide kendilerini sevdirmek için iboyu alacaklar ondan sonrada bak biz böyle adamlar aliyoruz diyecekler. Zlatan zaten Gsye gelmek istiyor taraftarin ilgisinden çok memnun ve Erkan Zenginlede. surekli bilgi almiş. Ama İbra geldi diye Gs çok iyi bir sezon geçirecek degil. İbradan önce bu takima bir hoca ve sağ bek lazim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Büyük bir süpriz olacak derken MLS liginden bahsediyor, üstelik mevcut takımıyla sözleşmesi devam ediyor. Bence zayıf bir ihtimal neden Galatasaray diye sorarlar adama, Para içinse öyle oyuncu hiç gelmesin

0|1
    0|0
  • Seni kimler kandırdı böyle genç adam :D

0|1
    0|1
  • Herkes kendince kaynak saglam vs diyor ama birisi şu sağlam kaynaklarini aciklasada görsek. Ibra Psgde mutluyum bunu sahada gormuyormusunuz 1 yıllık daha kontratim var ve kontratim bittiğinde gideceğim yer sürpriz olacak dedi yani 1 yil daha Psgdeyim diyor
    Twitter'da yazan herseye inanmayin yönetimin hedefi İnter maçında bu haberleri yayarak protestoyu önlemek haftaya Hamza Hoca yalanlar merak etmeyin

0|1
    0|0
  • Alamazsınız 😄

0|0
    0|1
  • Zlatan gelmeez :D

0|0
    0|0
  • Kaynak?

0|0
    0|0
  • gelmeyecek maalesef abd ye bgidiyor

0|0
    0|0
  • Ayvayi yedik ilk antremanda sabriyi dover sonrakinde selcuk-burak cetesini cokertir en sonda sahadan hamza hocaya taktikle ilgili kagit gonderir (mancini usulu) :)

0|0
    0|0
  • Lig iyice karışacak desene :)

0|0
    0|0
  • kap a bildirilmeden inanmam hacı ben buna

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...