Lisans almalı mıyım?

muay thai ye başlayalı çok uzun zamn olmadı fakat eski mersin şampiyonuyla birebir calıştım bi süredir beni hızlı bi şekilde ilerletti ve lisans almayı düşünüyorum bir de burdaki tecrübeli arkadaslara sorayım dedim hocam almam taraftarı değil dısarda kavga edersem ceza alacağımı söylüyor? hapis veya para cezası almış sanırım zamanında kendisi napmalıyım sizce?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel anlamda dövüşeceksen al derim. Yok alacağım koyacağım bir kenara kalsın diyorsan eğer alma derim. Ama alıp eğitim verme şansın varsa bunu da değerlendirebilirsin.

0|1
    0|0
    • prof anlamda dövüşmem tıp fakültesi okuyorum sağımda solumda kalıcı hasar olmasın :=) lisansın havası yetiyor ama sanki :))

• gerçekten çok süpersin hocam :)) hiç böyle bakmamıştım olaya çok tesekkürler alıyorum ! :)

• Rica ederim. Kolay gelsin başarılar dilerim şimdiden.

Kızlar Ne Diyor 1

• almalısın bence sonra ilerletmek ısteyecegıne emınm bende yaptım muay thai ve bagımlısı oluyor ınsan sonra pişman olma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mersin şampiyonuymuş :D iyi güldüm ha :D neyse geçelim bu kısmıda,dostum profesyonel olarak ilerileri düşünmüyorsan hiç alma.sosyal yaşamda çok sıkıntı oluyor.rahatca birisini dövemiyorsun.dövüşmek zorunda olduğun yerler oluyor.dirsek,diz,tekme kullanmamış bile olsan sırf yumruktan kaybediyorsun.silah kullanmış gibi ceza alıyorsun.hiç dinlemiyorlar polisler.

0|0
    0|0
    • inanmıyorsan yapacak bi şey yok istersen ekle özelden adamınn linkini her şeyini gnderim sana.. gülecek bi şey bulamadım ben ayrıca ne yalan söyleyeyim tanımadıgım insanlara burda.. yine de teşekkürler cevabın için..

• inanmıyorum diye bir şey söylemedim kardeş..doğrudur ona laf yokta,benim demek istediğim düşünce biçiminin yanlış olduğu.birisinin şampiyonluğuna göre değerlendiriyorsun sen.öenmli olan şey çalıştığın kişilerin tecrübesi vs.vs. diyecem ama yazmakla uğraşamam.hadin kal sağlıcakla :)

• Almalısın bence kendi savunacağın zaman olacak elbette tabiki ama sende karşı tarafa ne kadar zarar verip verebileceğini biliyorsun ona göre davranırsın. İleride işine yarayacaktır belki sende birilerini yetiştirirsin.. Başarılar

0|0
    0|0
  • bence almalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...