Bir bayan spora nasil gitmelidr?

Dış görünüşten bahsediyorum giyim kuşam makyaj saç nasıl olmalıdır? Yani sonuçta bayan dediğin her zaman bakımlıve güzel olmalı.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Salona gelen her full makyaj yapan kezban YOLLUdur!!! Açık ve net!!! Kime sorarsan sor, full makyajla sen nasıl salona gelirsin be kadın! Hiçmi terlemeyecekdin? Üzerine o kıyafetler hiçmi yapışmayacak? Sen anca koşu bandında koş face ya da instegtamda konum bildirimi yap ve sonrada ben spor yapıyorum diye millete hava at! Amacınız erkek avcılığı salon içlerinde, bıktık sizlerden! Elinde tel kulağında kulaklık, koşu bandında ter atmayıp yürüyen, makineleri işgal edip beraber çalışalım dendiğinde sırayla yanlış anlayıp tepki veren, alımlı çalımlı burnu havada erkeklerin bilerek önünden gelip geçen, hocalara yavşayan kezbanlar bunlar! Sana sözüm yok ama bunlardan ders al ve bu aptallar gibi olma soruyu soran hatun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Altı üstü spora gidiyorsun ne makyajı oldu olacak salonda topuklu giy😏

0|2
    0|0
  • Doğal ol yeterli rahat giyin spor sonucta

0|0
    0|0
  • Makyaja falan gerek yok, ne de olsa bakacakları yer yüzün olmayacak.

0|0
    0|0
  • Gittigin yer karisik sa bol giyinmende fayda var yok ben takmam oyle diyorsan altina siyah tayt ustune yapisan naylondan tisort bide spor ayakkabi bu kadar on numara olur

0|0
    0|0
  • Doğal ol. Bol giyin. Kısa giyinme !!!

0|0
    0|0
  • Makyaja gerek yok sporda. Şortunu t-shirtünü giy. Saçını topla. Saatini tak. Belki pembemsi bir ruj tamam.

0|0
    0|0
  • Dar giyinmemeli

0|0
    0|0
  • Tanga sutyen makyaj duz saç

0|0
    0|0
  • Tayt sporcu atleti saclar at kurugu az ruj yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamam bakimli olsunda spor salonundada bir zahmet makyaj yapmasin. makyaj bakim degildir ayrica ve emin ol ordan terleyip makyajin aktiginda hic bakimli gozukmezsin. tayt ya da esofman giy ustune bir t-shirt gecir sacini yap at kuyrugu havlunu as boynuna elinede al suyunu yap iste guzel guzel sporunu

1|0
    0|0
  • Spora gider gibi gitmelidir, her zaman güzel olmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • spor kıyafetli gayet mütevazi hafif makyaj belki

0|0
    0|1
  • spora giderken makyaj nedir allasen ya

0|0
    0|0
  • " bayan dediğin her zaman bakımlıve güzel olmalı."