Bayanların futbola maksimum ilgisi nedir ?

Sizce bu maksimum ilgi nedir ? Ofsayttan anlama gibisinden değerlendirebiliriz :))

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• Futboldan anlarim.Ofsaytin ne oldugunu biliyorum.Futbolu pek sevmem.Ama fanatik Galatasarayliyim.Her macini izzlerim.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Futbola ilgim canım Galatasarayımdan dolayı.Ayrıca ofsayt dahil herşeyi bilirim,ama erkeklerin tam bildiğinden emin değilim :D

1|5
    0|0
  • Ben gayetde ilgilenirim. Bu konuda ölçülü olmak lazım kadınlar ne atkısını beresini takıp maça gitmeli ne de "Amaaaan yine mi futbol hiç anlamıyorum" demeli bence. Milli, kendi takımın hiç farketmez açarım bi maç öyle zap yaparken gelirse sonuna kadar izlerim hatta heyecanlanırım da.Erkek arkadaşımla pes'de oynarım ama açıkçası fanatik gibi giyinip tribünde tezahürat yapmak pek ilgimi çekmez..

0|1
    0|0
  • gereksiz saçma bulduğum ilgi.fanatik olmaya yatkın bünyelerde sıklıkla görülür. sadece takımının maçlarını izler.

0|1
    0|0
    • Hani Türk ligini olmasa da premier ligi seyretsen zevk alırsın cevizli,bira-cips-premier lig.işte futbol bu...asdasdasd

• Yok yaaa, sırf belli futbolcular için seyrettiğim maçlar var... biz de oynasa diye hayaller kuruyorum o çalımları atarken,o pasları verirken..asdasdasd

• Ben şahsen vaktim olduğunca bütün takımların maçlarını izlemeye özen gösteriyorum.

• futbolu çok seviyorum ofasyttanda anlarım..koyu beşiktaşlıyım,en büyük Beşiktaş:)

0|0
    0|0
  • ofsayt nedir bilmiyorum,anlamaya calistim ama olmadi.

0|1
    0|0
    • Umarım bir gün sizde bu şerefe erişebilirsiniz :) hahah :D

• futboldan anlarım, ofsayt ne biliyorum. çok zevkli bir spor olduğunu düşünüyorum, oynayamasam da izlemesi çok güzel.

0|0
    0|0
  • hiç anlamam ve ilgimi de çekmez

amele bi spor gayet <3

1|1
    0|0
    • Çok yanlış.

• senin şu faşizan yorumun yüzünden :)

• ben sadece konuşuyordum..asdasdas peki o halde biririmize he diyelim...:D garip...

he

Erkekler Ne Diyor 7

• maça gidip oyuncuların tipine ve saçlarına oyunlarından daha fazla ilgi gösteren kişiye bayan denir

0|0
    0|2
  • ne olacak...en maksimumu

''C.Ronaldo çokh tatlı yhaaaa<3<3''...asdasdasdasd

0|0
    0|0
    • Hahahahaha çok doğru :D

• hayırdır sen neden böyle gazsın bugün : ) ilginç

• o kadar da pasif olalım demedim kastımı anladın sen : ) faşizan değildi ama!1

• % 5 diyelim biz ona =))

0|0
    0|0
  • ofsaytı bilsin yeter anlatmak icin ugrasıyoz bi ton :D

0|0
    0|0
  • futboldan anlayan hatun 1-0 önde başlar dedik, sonuç bu :/

0|0
    0|1
    • Kesinlikle buna katılıyorum. Söz konusu sevgili yada bayan bir arkadaş eş dostla futbol olunca ben bir erkek olarak aşırı mutlu oluyorum :)

• kim olmaz ki ?

şimdilerde de 2-0 önde olmak için PES oynamasını öğreniyorlar..

• Hahaha evet evet. Ama ne yazık ki ben FİFA yanlısıyım :D

• Benim gördüğüm kadarıyla çoğu kız, futbolcular yakışıklı olduğu için takip ediyor

0|0
    0|0
  • Reverse Alley Oop'u bilen hatun > Ofsaytı bilen hatun

0|0
    0|0
Yükleniyor...