İp atlamak işe yarar mı?

İp atlamak göbeği eritir mi ben 20 yaşındayım 70 küsur kilodan 54'e düştüm ama şu an daha zor kilo veriyorum 50 olmak istiyorum ip atlamak göbek düzleştirme bel yanı inceltmede işe yarar mı ve ne kadarda etkisini gösterir?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• işe yarar bence :)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• kesınle :) seksekde oyna :)

0|1
    0|0
  • 70 kilo ise sakın ip atlama diz eklemlerine zarar verirsin yokuş olmayan yürüyüş ama en iyisi yapabiliyorsan yüzme

0|0
    0|0
  • Sırt üstü uzan ellerini yanlardan kalçanın altına koy. Ayaklarını göbeğine doğru çekerek nefes al. Dizlerin birleşik olsun. Sonra nefes vererek uzat ama yere değmesin. Bunu set halinde yapabildiğin kadar yap. Bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • İp atlamak işe yarar ama mekik çekmeni öneririm. Set halinde çekmelisin. Yeni olduğun için 5-5-5-5-5 ile başlayabilirsin. aralarda 1 dakika dinlen :)

1|0
    0|0
  • İp atlamak tüm kasları çalıştırır ve göbeğinde eritir devam et ama normalde 30 dk atliyosan şimdi 1saat veya 1,5saat atla

1|0
    0|0
  • Yürü daha iyi

0|0
    0|0
  • Yarar ama baska hareketlerde yp

0|0
    0|0
  • Waayy... nasil yaptın yaa? :/

0|0
    0|0
  • 50 mi çok zayıf bence kilo verme sen

0|0
    0|0
  • kas yaparsın ablacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatım ip atlama sarkmaya sebep olabilir. Bel ve göbek için en iyi çözüm hulahup çevirme ve samba yapmadır kanımca bu arada helal olsun cidden harika bir şey başarmışsın :)

0|0
    0|0
  • Abdominal icin ip atlama bence mekik yan mekik leg raises twist crunch diyim bu hareketlere yogunlas. haricinde kos bide kosmak cok ise yarar

0|0
    0|0
  • Bel için doğrudan etkili olmaz.

0|0
    0|0
  • Nasıl verdin anlatabilir misin rica etsem?

1|0
    0|0
Yükleniyor...