Aldatılan kız ne yapmalı nasıl davranmalı?

aldatıldığımı öğreneli 3 gün oluyo yemeden içmeden kesildim resmen yıkıldım hayata küstüm yarın onu görcem ilk kez benimle konuşmak istediğini söylüyo mesajlar atıyo ama ben onun yüzünü bile görmek istemiyorum ama aynı sınıftayız işte içim bu kadar acırken onu görmek zorundayım tam vize zamanı okula gitmeme gibi bi lüksüm yok haftaya finaller de baslıyo ders calışmak zorundayım ama 2 gecedir uyumuyorumve yarın dik durmalıyım karsısında aglamamalıyım ama nasıl benle konusmak isterse ne demeliyim onunla barısmak istemiyorum sadece güçlü olduğumu düşünsün istiyorum asıl kaybeden sensin demek istiyorum ona var mı bunun bi yolu?ve yaralarımı sarabilecek bişey bi öneri..

Güncellemeler:
yok mu bi önerisi olan
yarın onu görcem korkuyorum göz göze gelmekten:/

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü olursan,sorumluluklarını yerine getirirsen,demene gerek kalmaz:)

Tamam:)?

1|0
    0|0
    • işte su an o kadar güçsüzüm ki:(hazır değilim onu görmeye ama gitmek zorundayım yarın onu görmek korkuyorum göz göze gelince gözyaşlarımı tutamamaktan

• zaman geçmiyo geçmesine de korkuyorum zaten yarın olcagını onu gorceğimi dusundukce..evde rahat da değilim annemlere bişey belli etmek istemiyorum hastayım diyorum aglarken uyuyo numarası yapıyorum ya da ders calıscam diyorum bakamıyorum yuzlerine onların da

• Beni ekler misin?

Erkekler Ne Diyor 4

• Artık bir seçinin yok. Onunla konuşmana bile gerek yok. O sana ve ilişkinize saygısını gösterdi, sen güçlü ol, hiçbir zaman aldatılan kaybetmemiştir. Daha mutlu olacaksın buna inan. Saygılar :)

1|0
    0|0
    • zamanla evet daha mutlu olcam ama şimdi o kadar mutsuzum ki ondan iğreniyorum onu sevdiğim için kendimden de iğreniyorum kendimi aptal hissediyorum nasıl göremedim gercek yuzunu diye

• çekip gitmeli sadece

1|0
    0|0
    • çekip gittim zaten ama yarın onu görcem ve ben buna hazır değilim hem de hiç gözyaşlarımı tutamamaktan korkuyorum

• seviyorsan boş ver bence unut gitsin dönüp dolaşacağı yer senin yanın ufak tefek şeylere takılma tabi seninle ciddi düşünüyorsa

0|0
    0|0
    • ufak tefek seylere takılma mı kızın biriyle sinemaya gitmiş daha napcak beni yıktı ezip gecti simdi pişman olsa ne benim de gururum var ona asla geri dönmem ama şu an inanılmaz kırgın ve üzgünüm yarın onu görünce kendimi tutamamaktan korkuyorum

• tutma o zaman içinden geldiğini yap hak etmiş sonuçta ama seviyorsan illaki barışırsın demek istedim sadece

• ağlamaktan korkuyorum ben onu sevdim ama o beni sevmemiş ki yalan söylemiş aylarca gözümün içine baka baka

• taksim'den aşağı kasımpaşa.. boşver

0|0
    1|0
    • kolay mı bosvermek değil hic değil o kadar kırıldım ki

• başka yolu yok malesef, ağlamaya devam :/

• :(((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...