Spor salonunda kızlara rezil oldum?

Arkadaşlar yaş 23 spor salonuna yazıldım bu sene dün pazu çalışcaktm bir baktım kızlar bana bakıyo bende 10 kiloluk dambılı aldım kaldırmaya çalıştım 1 kere anca oldu kızlar güldü sonra orda kaslı bir adam dambılı elimden aldı kaldırmaya indirmeye başladı kızlar bunun yanına felan gitti işte sohbet muhabbet yok protein tozu kullanıyonmu felan bende sporu yaptım çıktım bugünde gitti kızlar bana bakarak gülüyodu ne yapayım ne bakıyonuzlan diyimmi?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Hatta kafa göz girin o potansiyel var sizde.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş yaş kaç? 10 kg dambılla ön kol mu çalışıyosun dafgh :D

0|1
    0|0
    • Birincisi kardeşim yaşım orda yazıyo 2. cisi kızlar bakınca kaldırırım diye düşündüm zaten kaldıramadım düzgün oku öyle yaz

• 1. si yaşın orada yazmıyor. 18-24 yaş aralığı net yaşını vermez. Zaten bu sitedekilerin %50 si 18 yaş altı. Yani 10 kg kaldıramayan 24 yaşına birisi yoktur bence.

2. si düzgün okuyup da yazdım zaten :)

• Yaş 23 yazıyo kardeşim bir doktora görün ;) @Serdar95

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen kendini rezil etmişsin :) Kızlar bakıyo diye kendini zorlamak mantıklı değil ki. Boşver baksınlar. Sen o an spor yapmak için gittiysen ne yapman gerekiyosa onu yap.

0|1
    0|0
  • Oncellikle sen oraya spor yapmaya geldin degil mi? oyleyse sana ne ki o kizlardan -nereye isterse baksinlar. Spor hedefinse tabi.. Takma sen onlari.

0|1
    0|0
  • Deme hırslan :) vücut geliştir o tip kızlar sanada gelir sonra. ve yüz verme geldiklerinde. umursama bakma bile cool takıl çıldıracaklar

0|1
    0|0
  • Bosver taktığın şeye bak. Çok çalışır kendini geliştirir öyle kaldırırsın onların gözüne Soka soka kaldır işte 10 kiloyu

0|1
    0|0
  • 10 kiloyu ben bel icin tasiyodum. zamanla kolay geliyor. sallama herseyin acemiligi olur.

0|1
    0|0
  • 2,5kilo sağ 2,5 kilo sol başlamalısın kasların yırtılır sonra.. ben oyle yapiyorum 3 gündür

0|1
    0|0
  • Ay var ya çok üzüldüm ya insanları neden böyle hor görürler anlamam. Takma kafana boş ver. :(

0|1
    0|0
  • Mağduriyetiniz bir bitmiyor arkadaş sdfsdf

Aldırış etme.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Deme abi deme sporda ilk olarak ego yapma git beş kilo al ve adam akıllı yedir kasa bir hafta sonra o kızlar orda olur gör bak sen gelişmeyi dikkat et hareketleri yaparken vücudunu çok dahil etme dik dur garanti veriyorum bir hafta tabi kız yapmaya gitmediysen oraya :)

0|1
    0|0
  • Iste bu dramdir

0|1
    0|0
  • başta öyle olur kardeşim tak kulaklığı aç rocky yi kendini gaza getir en fazla 1 ayda rambo olursun tavuk yumurta protein agırıklı ye okeymi? :)

0|1
    0|0
  • de iyice rezil ol :D

0|1
    0|0
  • Spor salonun da hava atilmaz ter atilir aslan

0|2
    0|0
    • Kızlar bakmayıncaya kadar bende ter atıyodum ama anladım artık cool takılcam

• Bu sana ekstra azim olarak geri dönmeli :D

0|1
    0|0
  • bosver kanka sen bir kac ay icinde daha guclu olursun alisirsin

0|1
    0|0
  • Bu meseleyi kafana katma yüzsüzlüğe vur hatta kendinle dalga geç ;)

0|1
    0|0
  • Film givi a m k

0|1
    0|0
  • Eğer Amacın spor yapmaksa hiç bir tarafa bakma sen sporunu yap. Zamanla onlarda gelir ^^

0|1
    0|0
Yükleniyor...