Tartışmalarınızda her zaman haklı çıkar mısınız?

Ben normalde sakin bir insanım çoğu insanı öyle idare edrimki kırmamak incitmemek için çok sabrederim.ve bu o şahsa karşı birikir birikir ve o şahıs kendini bişey sanma havalarına devam ederki beni çileden çıkarttığında içimdeki canavarı görünce şoklara girer.banım davam haklı çıkmak değil ancak hakedeni hakkını geç vermekte yıpratıcı.sizler sabırmı yoksa eyvsllah bismillah deyip işiniz ot?elemiyor sıcağınami hellediyorsunuz

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Despot değilse tartışırım, haklı olmak gibi bir derdim de yok. Haklıysa veririm hakkını, yeter ki tartışmasını bilsin...

Ayrıca sürekli içine atıp da bi' gün patlamana gerek yok, her zaman ne düşünüyorsan bilsinler...

0|0
    0|0
    • Omr boyunca inssnlari idate ettim.cunku onlarin dusunemedigi seyleti dusundum hatira gonile deger verdim buyukluk ettim.sma artik bende yoruldum.hele duz mantiklar hic cekemiyorum su arslar

• Değer vermek ayrı konu, çekmek zorunda değilsin...

• Artik ole davranicam.tskkrler

Erkekler Ne Diyor 5

• Tüm tartışmalardan galip çıkmak istiyorsan, kazanamayacağın tartışmaya girmeyeceksin. Kural bu!

0|0
    0|0
    • Tartisma gelip seni buluyorsa eger?

• Zaten aninda halletmiyorum.beni yoran sabretmem biktiriyorlar insani bazen kaba olmak gerekitor gercekten

• Sabır en büyük erdemdir.

• haklı olmadığım yerde konuşmam..

0|0
    0|0
  • tartışmam kavga ederim dermişim :) hiç muhattap olmam çeker giderim

0|0
    0|0
  • herzaman haklı olamam

0|0
    0|0
  • Baktım sabit fikirli, "Tamam" der devam ederim. Onla mı uğraşıcam...

0|0
    0|0
    • Eger o insanlar cevrenizdeki surejli gorustugunuz insanlarsa inanin bir kabusa dinuyirlar

• Neden mesafenizi koruyamayıp, ağırlığınızı koyamadığınızı anlamıyorum. Neyse yapacak bir şey yok...

• Yufka yuregimden

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimi zaman,haklı da olsan,tartışmamak gerek neden,çünkü karşı taraf seni yanlış anlayabilir ön yargılı ise.

Bazen devam ederim,bazen hiç uğraşmam ama bazı durumlar da oluyor ki haklı zannediyorum kendimi ama haksız oluyorum,bu yüzden karşı tarafı iyi anlamak ve dar kalıplara girmemek gerek:)

0|0
    0|0
    • Haklisiniz.birde bazi gereksizleri ayiklamak lazim

• Uyarin icin tesekkurler

• Her zaman değil. Ve kabullenirim de haksız olduğumu.

0|0
    0|0
  • iddialı olmadığım ve bilmediğim bi konuda tartışmam genelde, bi konuda tartışacağım zaman da karşı tarafa bayaaa bilgi sunarım haklı olduğuma dair. Sonuç itibariyle kara cahiller haricinde tartışmalarımda kazanan tarafım.

0|0
    0|0
  • Tartışmada herkes kendi fikrinin doğru olduğunu savunur zaten, haklı/haksız aranmaz.

0|0
    0|0
  • Her zman değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...