Beşiktaşlılar Ne Zaman Akıllanacaklar?

Her sene Şampiyon biz olacağız Galatasaray i yenecegiz diyorlar ama sezon sonu büyük hüsran yaşıyorlar. Şimdi bir tanesi Gomez için yanıp tutuyordunuz demiş. Gomezi istediysek Allah bize gün yüzü göstermesin. Gomeze dair Webaslanda haberler var ve birçok gsli bu transferi istemedi. Gs istese Gomezi alirdi Gomez de ismi taninmayan Bjk yerine Gsde oynamak için can atardi.
Van Persienin gelmesini isterdim Sneijder le iyi olurdu fakat Rakibimize gitti hayirli olsun onlara iyi oyuncu aldilar. Bizim istegimiz tek bir forvet var o da İbrahimoviç. Olursa mutlu oluruz olmassada yolumuza devam deriz ama bu Bjklilerin bu sacmaliklari ne?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu akıl var mantık var... GS istese Gomez Beşiktaş'ı değerlendirmeye bile almazdı bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum tarafsız olarak :)

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Ergen kokusu aldım

1|4
    1|2
  • Ulen hiçmi utanmıuorsunuz? Hamza hocanız gomez için 9 milyon istediler alamadık dedi videoşarda yazılarda tvlerde!!! Bu da mı gol değil hee? Quaresma ilk bizden ayrıldığında istemediniz mi? Başka takımda oynamam demedi mi ergen seni? Rhodolfoyu manchini istedi ve alamadınız!!! Buda kayıtlarda var hiç mi utanmıyorsunuz la hee? Rvp için hayırlı olsun diyorsunda şerefsizliğin yüzünden gomeze beşiktaş için hayırlı olsun demiyorsun demek ki kıskançsın olm sen haddini bil haddini 😎😄

1|0
    0|0
    • Eger Galatasaray Gomezi gerçekten almak istese alirdi emin ol. Gomeze Bjkmi yoksa Gsmi desen sence ne der bir düşün :)
      Rodolfoyu Mancini istedi ama o zaman yabanci siniri vardi ve Gs almadi. Q7 ye gelince başkaniniz önce kovdu sonra ismi gsyle anilinca giderse orayida karistirir dedi ondan sonrada yildiz alamyinca quaresmayi aldi:)
      Akil var mantik var utanmadan bjkyi Galatasaray seviyesinde goruyosun sen önce Şampiyon ol öyle konuş bu gidişle Anadolu takimi olacaksiniz ahaha

• bjk lllar iyilerdir , ben gs lı olarak onlara söz söyletmem
    adam gibi adamlar bak bakalım hangimizde onlar gibi düzgün kaliteli taraftar var

1|2
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak Q7 nin iyi maçlar çıkaracağından eminim bu yıl neyin ne olacağı belli olmaz

1|1
    0|0
  • Çevremdeki bütün gsli arkadaşlar kazma burak ve umutla olmaz gomezi alsınlar uçarız diyorlardı onlaramı inanalım 19 yaşındakı çocuğamı

1|1
    0|0
    • Gsnin taraftar sitesi Webaslandan yorumlara bakabilirsin birçoğu Gomez Buraktan bile beter dedi inanma islerini birak aç bak

• Yaptıklarıni sende iyi biliyosun gizli arkadas

• Sen biliyorsan soyle

• asla asla aslaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...