Beşiktaş'ın transferlerini nasıl buluyorsunuz?

Evet bildiğiniz gibi bugün Mario Gomez'de İstanbul'a iniş yaptı. Bence Beşiktaş'ın bir Kaleci, bir stopper ve bir orta saha transferi daha yapması gerekiyor.

Hücum hattına baksanıza

Mario Gomez

Quaresma Sosa Gökhan Töre

Bu sene lig çok daha zevkli olacak gibi

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Yaşı gelmiş adamın ama. NEyse ben şey demeye geldim geçen hastanenin önünden geçiyoruz üstünde Her Türlü Hastalık/Sakatlık (hatırlayamadım) tedavi edilir yazmışlar Pektemek'in resmini koymuşlardı :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tecavüz hattı gibi oldu demiş ahmet cakar

Ben savunma oyuncusu olsam böyle dörtlü koalsiyona karşı oynamaktan cekinirdim

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Futboldan anlamam😫😫😫

0|0
    0|0
  • sakatça

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• BEŞİKTAŞ adamdır
    onun için çiğ tavuk bile yenir şef devamm

0|3
    0|0
  • Bu sene geçen seneki hatayı yapmassak inşallah açık ara şampiyon biziz.
    Sadece quaresma ile gomes yeter bu lige..

0|2
    0|0
  • Gökhan inler transferi bitmek üzereymiş orta saha için.

İnşallah sakatlık falan olmaz.

Rez al bekle sakatlanmazsa lig başladıktan sonra lakabı leblebici olur adamın.

Solda Q7 sağdan töre ortadan sosa iyi besler.

Zaten ligde en çok ve en iyi orta yapan takım Olan Beşiktaş hava hakimiyeti olan bir gomez. kafasıyla atsa bile yeter.

0|1
    0|0
  • Şimdi ihtiyacımız olan iki şey var. Birisi İnler diğeri de sağlam bir kaleci. Eğerki şu anki kalecileri kalırsak cidden işimiz zora girer. Geçtiğimiz sezon hiç biri güvenilir değildi. O değil esas ben Sosa'dan çok Oğuzhan'ı görmek istiyorum. Çocuk fiziğini düzeltse kesinlikle teknik kalitesi daha iyi. Bilic bu sene neden fazla oynatmadı anlamadım. Hücum hattımız cidden iyi oldu ama Fenerbahçe'nin forvet hattı kesinlikle şu an Türkiye'nin en iyisi ve cidden Fener ile oynayan her takımın stoperlerinin işi baya zor olucak. Fernandao'yu tutabilen stoper var mıydı ya geçtiğimiz sezon? Yanında Sow var. Birde yetmiyormuş gibi üstüne RWP'yi aldılar...

0|0
    0|0
  • bir gs li olarak bjk tebrik ediyorum

0|2
    0|0
  • bnce super ötesı

0|1
    0|0
  • iyi adamlar

0|1
    0|0
  • 3. Lük garanti gibi

0|0
    0|3
    • Gençlerbirliği kalecisinin elini toptan çekmesi neydi :d Pardon dostum o an eline kramp girmişti dimi

• Ben feneri nerde savundum fenerdende galatasaraydan da bize dost olmaz. Hala şike diyosun klübün borçlarından dolayı men edildiğini söylememe rağmen. Bu arada Stancu son dakika da nasıl kaçırmıştı size karşı birde eski oyuncunuz, bunlar hep tesadüf zaten

• Stancu Türkiye kariyerinde en cok golü bize atmistir bilip bilmeden konusma. Eski baskaniniz simdiki Tff baskani Demiorenin pislik yapmadigi is yoktur.
      Bjk macindada şike vardi dimi? Geçen sene Gs haketmistir şampiyon olmuştur kimse çamur atmasin

• Bu sene de üçüncülüün en büyük favorisiyiz. Gönüllerin şampiyonuyuz zaten o yüzden süper ligde şampiyon olmaya gerek görülmüyor bizde. Bu transferlerle gözü boyanan taraftarın sonu yine aynı olacak. Hep feda hep cefa bizde böyle.

0|0
    0|0
  • orta saha ve defansa haklısın cenk ve tolga bizi götürürler diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Tolga kalede güven vermiyor en azından benim için. Clubbe Brugge maçında ki yediği golden sonra iyice gözümden düştü. Cenk ayrı bir fiyasko saçmasapan golleri yiyip zor pozisyonları çıkarıyor bence aralarında en iyisi Günay.

• Al benden de o kadar Sivok son yıllarda kadromuzda bulunan en tecrübeli ve en başarılı stopperdi. Saçmaladı yönetim bu konuda.

• aynen bu konuda yanlış yaptılar işin kötü tarafıda onun gibi savunmacı bulamadılar

Yükleniyor...