Gittiğim salonu değiştirmeli miyim?

3 aydır spor salonuna gidiyorum son bir aydır başka bir yerdeyim süresi dolacak ama bu son gittiğim yerde açıkçası hiç ilgilenmiyorlar gidince tamam yoruluyorum baya ama bir program plan yok yani ben kendim kafama göre çalışıyorum bazen 2 saat bazen 1,5 saat kalıyorum kendim istediğime göre aletlerden yana sıkıntı yok aslında ortamı da iyi ama bu şekilde ne kadar faydalı oluyordur bilmiyorum bundan önce gittiğim yerde hareketleri yaparken bile başımda bekliyorlardı bir program vardı ve belli sürelerde değiştiriyorlardı bu gittiğim yer yer olarak daha güzel ama ilgilenen yok hocaları pek öyle ilgilenmiyor ben sorarsam ancak yani ne kadar sonuç alabilirim bilmiyorum yaşadığım bu durum normal mi sizce sırf bu yüzden salonu değiştirmeli miyim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hocalar cok onemli, hareketi yanlis yaptiginda sana dogrusunu gosterecek bir yer sart, ben ona gore salon secerim acikcasi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence fitness ile ilgili bilgin artarsa öyle yerlerin daha iyi oldugunu anlayacaksın. Şahsen ben verilen programın yüzüne bile bakmıyorum kendi bildiğimi okuyorum ara sıra bişeyler söylüyorlar ama takmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bence başında beklememeleri daha iyi, uygulamaların çoğunu biliyorsan sıkıntı yok, spor aletleride yeterliymiş ne güzel, eğer kendine bir plan çıkarmak istersen netten araştır, ona göre planında olur kafan rahatlar.

0|0
    0|0
  • hocalar her zaman eksik kalır. diğer türlü özel koç tutman gerekir. salonda spordan anlayan biriyle kanka ol. o seni gaza getirir. hocaya sormaktan da çekinme üşenme

0|0
    0|0
  • değiştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hocalardan kendin yardım iste bence bazı spor salonlarının vizyonu böyle. Müşterileri pek bunaltmamak icin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...