Bu kişi hakkında neler düşünürsünüz ?

Arkadaşlar bir erkek düşünün böyle sınıfında herkes onunla konuşmak için adım atıyor ancak o yeri geldiğinde konuşuyor ve orada bırakıyor, ama yeri geldiğinde de ağzı çok iyi laf yapıyor ve zekice şeylerde söylüyor ve aynı zamanda zekide, ancak her daim kendisi tek başına takılıyor kimseyi yanına istemiyor ama konuşulmaya çalışıldığı zamanda konuşuyor yani utangaç değil ve birde uyku sorunu yaşıyor hemen hergün geç kalıyor ve sürekli dalıp gidiyor falan filan böyle bir kişi hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanları çok fazla önemsemediğini düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • Hayattan kopmuş ve anca karşılaştığı olaylara ufaktan tepki veren bir insan izlenimi bırakır ~

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sadece tek başına takılma bana uymuyor o tür insanlara %80 i asosyal aptal der otür insanlara soğukkanlı ve zekice yaklaşmak gerek

0|0
    0|0
    • ha ve uyku sorunu berbat bir şey 1 ayı geçerse halisünasyon görmeye başlıyorsun

• Bir defa utangaç olduğuna eminim

Çekingen olduğu için gizemli havası yaratıyor o yüzden dikkat çekiyor

Dalıp gidiyor çünkü aşırı hayalperest

Uyku sorunu yaşıyor çünkü gece 3 ten erken uyumuyor

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem aklıma bile gelmez öyle biri :)

0|0
    0|0
  • beni atlatmışsın dostum :D

0|0
    0|0

• hm baksen :)

• Keşke öyle kolay olsa :(

• senin iraden güçsüz..takmamayı beceremiyorsun.farklı bir çözüm olarak farklı şeylerle uğraşman gerektiği kanısındaayım.film izlemek,anime manga takip etmek,sosyalleşmek gibi..

Yükleniyor...