Erkek arkadaşınız size dik dik bakanlarla kavga ederse...

Diyelim li bir mekanda oturuyorsunuz ama yan masadan falan size dik dik bakan biri var erkek arkadaşınız da sinirlenip kavga ediyor ne düşünürsünüz?

0|0
29|26

En İyi Kız Görüşü

• Kabalık yapmanın ne alemi var düşünemesi iyi iyi olmasınada öyle kavga edilse hoşuma gitmez. Uyarıp o mekandan çıkarız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Kavga etmesin ama rahatsız olduğunu belirtecek hareketler yapsın. Kolumdan tutup çıkalım desin mesela. Hiçbirşey olmamış gibi davranmasın istemem

1|0
    0|0
  • hıh eskı sevgılım.eskı olmasının sebebı bu tur seylerdı..bukadar sınır kıskanclık ıyı degıl kesınlıkle

1|0
    0|1
  • koçum benim dövcek tabi adamları sevgilisi olan hatuna bakmasın o barzolar da

0|1
    0|0
  • sahiplendiğini düşünürdüm. bu da seni sevdiği anlamına gelir

0|2
    0|1
  • benim erkek arkadasımda aynı boyle enson cluba tarzı bıyere gıttıgımızde etrafa bakınıyosun sana bakıyolar diye geceyı burnumdan getırmıstı hıc hos bısey degıl sevmıyorum ben butarz seyleri

1|0
    0|0
  • Gerek yok basini belaya soksun istemem sevgilimin

0|0
    0|0
  • Sahiplendiğini belli etmesi için illa da mübalağaya gerek yok derim. link ~

0|0
    0|0
  • bunun için kavga edecek bir erkekten soğurum hatta onu orada bırakıp giderim. Ama ciddi bir taciz söz konusuysa ve oradan ayrılmak söz konusu değilse ona bırakırım sanırım o çözsün.

0|0
    0|0
  • nasıl ne dusununurumerkek dedgn oyle olucak basını kaldırıp dık dık bakıcak kamılın tekı oda gormemezlıkten gelıcek yuh anasını satıyım kıskanmayan erkek adam deıldır madamdır madam kalkıcak adam gıbı onu o masaya gecırcek

0|1
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • çok sevinirim

0|1
    0|2
  • Kıskançlığın dibine vurmuş saçmalık yanii.Hoşuma gitmeez.

1|0
    0|1
  • Kavga etmesine gerek yok,oradan gidebiliriz de,sorun çözülmüş olur:)

0|0
    0|0
  • vurmasın başkalarına eli acır sonra

0|2
    0|0
  • Açıkcası dövebilirse ne güzel :D sasdadsaas

0|0
    0|0
  • mutlu olurum tabiki :)ama dayak yiyen çocuk için üzülürüm de. mutlu olduğumu sevgilime belli etmem tabiki çok yalnış yaptın düzgünce soyleseydin falan derim..

0|0
    0|0
  • Genelde buna benzer bi durumda sinirini benden çıkarır ben sana boyle gıyınme demedımmı diye oyuzden ordan topuklamaya bakarım:) naparsa yapsın

0|0
    0|0
  • Cok kiskanc. Eger kiskancsa demek ki beni seviyordur. Sevinirim. Ama kavga ettigi icin üzulurum. Onunla konusmayi denerim ama beni yanlis anlamasindan korkarim..

0|0
    0|0
  • böyle bir mekanda bulunman zaten ama kavga etse umarim kendisine bir şey olmaz diye düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • uzak durcan öyle yerlerden sonucta hicbirimiz süpermen degiliz orda dayak yeme ihtimalide var yani dahada rezil olcak

0|0
    0|0
    • şehit olan askerler rezil mi oluyor?

• @soran

Şehitlere nasıl bağladın konuyu (:

• Şehit olan askerle ne alaka ya ahaha çok güldüm :D

• bu kadarı çook fazla bea

0|0
    0|0
  • hoşma gder grrçktn sevyor die düşünrm

0|1
    0|0
  • Her bakanla kavga edecekse işimiz var.

1|0
    1|0
  • Hoşuma gider.

0|1
    0|2
  • dozunu kaçırmasın da aferim ona

0|0
    0|0
  • Beni kiskandigini :)

0|0
    0|0
  • Tabii ki oyle birsey yapmasin.2 herif tartakladi diye ayy canim beni seviyor mu dicem.

0|0
    0|0
  • kıskanılmak güzeldir ama kavga etmesin, şunlar tip tip bakıyo çıkalım şurdan dersede beni kıskanmış olur kavga etmesin canı acır falan =))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• sonu cezaevine kadar varabilen bir eylem

0|0
    0|0
  • Bu nedenle bir kaç kavga girişimim oldu. Şöyle bir durum var her insan ister istemez birisine bakar, dikkatimi çekerse izlerim o kişiyi, bakışları yanımdakinin vücudunu süzmeye başlıyormu eğer buna kanaat getirirsem uçarım direk ve bunun için benden ayrılacak kızda sittirsin gitsin ozaman.

1|0
    0|0
  • Gay olduğunu düşünürüm, bana bakanları niye dövüyor yahu.

1|2
    0|0
  • irkekim benim demeyen kız bizden uzak olsun :((

0|0
    0|0
  • İş mi atıyorsun bana diyerek bende ona girişirim.

0|0
    0|0
  • eh başkası bakıyorsa dik dik normaldir, hiç bir erkek* bunu kabul etmez. ancak abartmamak da gerekir. fazlası suyunu çıkartır olayın.

0|0
    0|0
  • kezbansınız ya harbiden kavga etsin dayak yesin istiyorsunuz gururları okşanırmış bak hele baak o zaman sizde gidin erkek arkadaşınıza bakan kızla kavga edin :D

0|2
    0|0
  • buyrun benem

0|0
    0|0
  • Yıllar önce bir çocuk kız arkadaşıma bakıp garip sesler çıkardı neyse ben hatuna baktım çocuğa baktım ters ters kafa salladım kızı evine bıraktım sonra o çocuğu aynı yerde buldum iyi bir sopaladım elimden 4 kişi zor aldı polisi aradılar arabaya atladığım gibi kaçtım :)

yani böyle birşey yapacaksan kız varken yapma

0|0
    0|0
  • yapmayın öyle şeyler

0|0
    0|0
  • kızlar çok sevinirmiş :D güldürmeyin beni ,bide bunun polislik kısmı var :D orayı da hesaba katsanıza :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bakın millet kıskançlıkla alakası yok. Yan masaadn DİK DİK BAKIYOR! ben olsam kaldırım taşıyla ezerdim kafasını

0|0
    0|0
  • Ring dışında kavga etmeme neden olacak iki sebepten biri..Diğeri de aileme edilen küfür.Çok sinir oluyorum yanında erkek arkadaşı varken dik dik bakanlara..Başkasının sevgilisine bakan birini bile dövebilirim bir gün, o kadar sinir ediyor beni.

0|0
    0|0
  • İlkel bir davranıştan ötesi değil .

0|0
    0|0
  • Zaten Akıllı Adam Sahipli Kadınlara Göz Dikmez.

Eğer Adam Sap Gibi Bakıyorsa Çıkın Gidin Mekandan.

Aşırıya Gidip Laff Atma Fln Olursa Olay Çıkar Tabiki.

0|0
    0|0
  • adamın gözüne yumruğu patlattığım gibi yerde olur kız arkadaşımda hemen koluma girer mekandan çıkarız :)

0|0
    0|0
  • bakana bakarsan baktını görürsün bakmıyacanız kalabalık yerlerden uzak duracaksınız

0|1
    0|0
  • 1 2 bakar tamam ama dedigin gibi dik dik bakarsa iki buklum yaparim yasi basi kac olursa olsun ...

0|0
    0|0
  • vericen odunu acımıcan kafasına kafasına orada işte

0|1
    0|0
  • kişisel bence ben katlanamam kavgaa ederim

0|0
    0|0
  • bir gün dayak yer bir daha da kavga çıkaramaz

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz güç güç değildir değişin yenisini alın...

0|0
    0|0
  • ver gazı ver gazı :)

0|0
    0|0
  • adam king.

0|1
    0|1
Yükleniyor...