Büyü sihir e inananız var mı veya bunların tesirinin gücünü bileniniz?

Bundan 8 yıl evvel elime bir kitab geçti kitabın ismi siyah gül. Osmanlıca yazılıydı.bazı sayfalar ibranice Son 25 sayfası aramiçe ydi aramı dili hz isa zamanında konuşulan dil. Araştırmalarımın sonunda öğrendim.. çok merak ettim bu kitabı. Çok eskiyddi. Yıpranmış kapak derisi bile çürümüştü. 1 yılda çevirisini yaptırdım tamamen dosyalar halinde ve o zamandan bugüne kadar okudum araştırdım. O kitapla birlikte ister istemez başka onunla ilgili kitaplarda okudum. İnanılmaz tecrübelerim oldu. Hatta çok defa bu işle ilgilenen insanların hayranlığını kazanacak kadar tecrübeler.. suna inanıyorumki bu kitap bir silah gibidir günahta işlersin sevapta. Kötülükte yaparsın iyilikte. Çok şükürki hep iyilik yaptım. Şimdi ise bu bilgimi sınırlı olarak paylaşmak isterim.sıkıntısı olanlar. Aşıklar güzel ve şirin görünmek isteyenler. Sevdiğine güzel görünmek isteyenler. Sevdiğinin senin aşkınla yanmasını isteyenler bana mesaj atsın mutlaka cevap yazarım. Ancak birilerini ayırmak veya kötülük yapmak isteyenler mesaj cevap vermem

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Tam olarak ne istediğini ve yapmaya çalıştığını anlamadım ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sonra o kırıntıları takip eden ormancı, dip boyası gelmiş ve yeni maşa yapılmış saçlardan kuleye tırmanıp cam ayakkabısından tanıdığı yedi cüce kurtla sonsuz uykuya dalmış derken kırmızı başlıklı bir kız kediden tahta kukla karşılığında aldığı çizmeleriyle gelir ve karşısında balkabağından bir araba beklemektedir, gergin ortamın havasını bozmak isteyen kavalcı farelerle müzik yapmaya başlar ve hikayemiz böyle başlar...

0|0
    0|0
    • Kimi hikaye der kimi masal kimide doğruluğunu bilir.. her düşünce insana mahsus. Eyvallah

• Benimde oyle seylere ilgim var. Fakat buyunun her turlusu cok gunahmis diye biliyorum

0|0
    0|0
  • fazlasıyla ilgimi çeker :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ? sen simdi büyümü yapcan ? yap diycemde günal simdi carpilir marpilir ederiz allah korusun

haa hirde osmanlica degil o türkce!

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim bu büyü değil farklı bir ilim. Osmanlıca türkçe ayrıdır biliyorsun osmanlıca arap harfleriyle yazılır bazı harfleri değişiktir

• Evet bildin cin..:)

• Yap diycem acimda büyük terk edildim cok sevdigim icin 4 aydir uyku falan girmiyor okula konsentra olamiyorum ... ama iste musallat a bakdim, ama dua falansa okuya bilirim

Yükleniyor...