Karın bölgemi sıkılaştırmak için neler yapmalıyım?

arkadaşlar merhaba ocak 21 den beri spor yapmaktayım, boyum 1.76 spora başlagıgımda 83,6 kiloydum şuanda 73.1 kiloyum yağ ortanım spora başladıgım dönemden itibaren yaklaşık 7 8 kilo azaldı, kol, bacak, omuz ve göğsümdeki değişimi görebiliyorum, göbeğimde eridi yani tam olarak düz olmasamda fitt duruyorum, fakat göbek bölgemde az da olsa sarkık bir deri ve hala koşarken lımbır lımbır oynayan bir yağ tabakası var, karın bölgemi sıkılaştırmak için tam olarak ne yapmalıyım? cardioyu eskisi kadar ağır çalışmıyorum ve her antreman sonrası 15 20 dakika da olsa karın bölgemi çalıştırıyorum ama istediğim seviyede değilim. yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bak şöyle açıklayın sana kadınlarda önce bel kol omuz göbek bacaklar basen ve en son kalçadaki yağlar yakılır. Erkeklerde kol omuz bacaklar göğüs göbek kalça ve basen hatırladığım kadarıyla. Bölgesel yağ yakımı imkansız olduğu için sırasıyla bu bölgelerdeki yağlar yakılır yani senin sıra göbeğe gelmeden kardiyoyu azaltmışsın azaltmamalısın ve kardiyo yanında yağ kadar kas kütleni azaltmamak için ağırlık çalışmalısın

0|1
    0|0
    • anladım zaten kas kütlemde 6 ay öncesine göre ciddi bir artış var, ama belimi tam olarak inceltemedim şöyle anlatayım, her salında klasık boy aynası vardır bizim salında da var yan şekilde durup kendıme baktıgım zaman görüntü gayet hosuma gidiyor göbek yok gibi birşey ama düm düz durdugum zaman sıkıntı büyük yanlar tam olarak erimediin için öyle gozukuyor herhalde, ben yine cardio antremanımı arttıracagım yapcak birşey yok bilgi için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Öncelikle yağ oranının düştüğünden emin olman gerekiyor her ne kadar türkiyede bu spor salonlarındaki ölçümler kesin ve net bir sonuç vermesede ortalama bir fikir öğreniceksin eğer %9 10 oranında ise baya iyi bir orandır, ama karın kasların gözükmüyorsa orasını inşa etmemişsin demektir, var ama belirgin değilse karın kası antremanlarını ağırlık ile çalışman gerekicek.

www.kizlarsoruyor.com/.../a32919-adonis-sixpack-kasi-nasil-cikartilir-bilmeniz-gerekenler

belki yardımcı olur iyi sporlar :)

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim saol ben şu yazıyı okuyayım :) saol tekrardan

• keşke öyle yapabilsem ama imkanım yok malesef :(, bir günümü sadece cardio ya ayırmaya karar verdim arkadaş tavsiyesi ile, verdiğin bilgiler için teşekkür ederim

• rica ederim normalde zaten kardiyo yapıyor olucaksın müsait olduğun bir sabahta erkenden bunu yaparsan vücuttakı kan şekeri dusuk oldugu ıcın enerjiyi yag deposundan yakıcak, ama kardiyoyuda abartma tabi:) ben tesekkur ederım

Yükleniyor...