Aile içi ilişkilerime yardım. Annemle babamın artık ayrılmalarını istiyorum, ne yapmalıyım?

Kendimi bildim bileli annem ve babamın arası hiç düzelmedi. Hep birbirleriyle bi kavga içindeler. Ben artık bu durumdan çok sıkıldım. Ayrılmalarını istiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Karışmamam gerektiği hususunda uyaranlar da var. Ama sanırım ben karışmazsam rahat edemicem..

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Seni cok etkiler bu durum. Onlarla konuşma . uzaklaş

Ya da onlara ailenin ne demek oldugunu hatırlat ve böyle olmalı diye tarif et

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ayşe hanım senin yaşadıklarını allah şahit vallahi bende yaşadım ama annem ve babamın evliliğine tam kırk sene oldu babam biz büyünce utandı ve bıraktı annenizi yalnız bırakmayın bunlar düzelir allaha dua et hergün ayetelkürsüyü oku 41 defa bak allahın izni ile düzelecek bende dua edecem o duyguyu yaşayan bilir annesi babası ayrılmış demesinle allah yazdıysa olur sen sebeb olma inşallah düzelir karşılıklı cevap vermemeye bakın

1|0
    0|0
  • anlasılan bu durum senı baya bı etkılemıs sana naçizane tavsıyem onları ayırmaktan zıyade müsait bı zamanlarını bulup konusurusan bu durumun bole gıtmeyecegıne daır onlara dınlemeselerde bılgı verırsen belkı bu durum ııye gıtme ıhtımalı olabılır kı senın mutlulugunu bence düşünüorlardır dedıklerımı bı dene derım ..))

1|0
    0|0
    • Kongre düzenlicem bu lafının üstüne. Şu an kesin bi karara varılması için her şeyi yaparım :)

• sen benım dedıklerımı bıuygula kendınden uygulama çıkarma yok kardesımle kavga mı etsek falan :D:d

• tamam tamam :))

• Yapacak birşeyin bu kadar mantıklı bir soruyu soran biri elbette buna alışabilir. Sen ikisinede eksikliğini hissettirmemeye çalış. Üzücü bir durum.

1|0
    0|0
  • Emin ol ki ayrı olmaları daha çok canını yakacak ayıracağına aradaki pürüzleri gidermeye çalış eğlence kat , mutlu olmalarını sağla böylece mutlu aile olabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Söylediğin şeyi çok denedim. Evli kalmalarının tek sebebi mecbur olmalarıymış gibi davranıyolar..

• Ama demekki birbirlerine ihtiyaçları var zorunluluk gibi gözüksede kendileri ayrılmak istemiyorlar mutsuzluk heryerde olur düzelir bence zamanla

• İnşallah düzelir.

• Yurumuyorsa daha da zor hale gelir

0|0
    0|0
  • ayrılmalarını senın istemen çok saçma koskaca insanlar unutma! senden çok daha başka şeyleri gördükleri ve düşündükleride kesin

0|0
    0|0
  • ters psikoloji uygulayın. bununla sizi istemeyen bir insan bile ister hale geliyor

0|0
    0|0
    • Kardeşimle biz de mi kavga etsek napsak... Görüntüyü belli etmek için falan?

• babanın gömleğine öpücük kondur ruj izi yap.

0|0
    0|1
    • Çok yaratıcısın..

• ozman direk karşına al ikisini "ya düzelirsiniz ya da ayrılın" de direk

• Tamam öyle de denerim.

• bende aynı durumdan şikayetçiyim sanırım babam annemi sevmiyor ama 20 yılı geçkin bir evlilikleri söz konusu sen karışma boşver aralarında kalırsın yoksa takma ben öyle yapıyorum şahsen

0|0
    0|0
  • insan hakları mahkemesine başvuruda bulun

0|0
    0|0
    • Adalet okuyan bir öğrenci olarak bu zaten aklımın bi köşesinde :) teşekkürler...

• bir sure ayri kalsinlar ozlerlerse bir daha yapmazlar yok yine nefret varsa ayrilmak sart

0|0
    0|0
  • yanlarına git niye boşanmıyorsunuz de onları çok üzer bu dediğğin belki biraz yumuşarlar

0|0
    0|0
    • Pinokyonun bile daha yumuşamaya meyilli olduğunu söylesem beni anlar mısın?

• ayrılmalarını isteyen bir kız... bişey diyemedim

0|0
    0|0
  • bizim dönemde d eoluyordu.. yaşlanınca hafifliyorlar

0|0
    0|0
    • Aslında yeteri kadar yaşlılar :)

• hıımmm sen baya geç çıkmışsın o zmana :d olsun geçer 1 2 sene içinde az sık dişini ;)

• Ben geç çıkmadım da :) Hanfendimizle beyefendimiz geç evlenmişler :)) Sıka sıka diş kalmadı dicem Allah'tan dişlerim sağlam :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Kavga sebepleri ?

0|0
    0|0
    • Her şey... Toz tanesi yüzünden bile kavga edebiliyolar.

• Mümkün oldukça deği.Çekeceksiniz ikisinide karşınıza.Kardeşinle beraber artık istemediğinizi söyleyeceksini.z

• Tavsiyeni dikkate alıcam.

• Seni neden bu kadar rahatsız etti:)?

Onlar geçinebiliyorsa böyle,ayrılmamaları daha doğru değil mi,hem baban nasıl yemek falan. yapıp yiyecek sonra,ikisi de yalnız kalacak,sen evlenip gideceksin belki:)

1|0
    0|0
    • Geçinemedikleri için rahatsız etti zaten :) Sen beni anlamadım ama gene de sağol.

• Sen ilerisini düşünmeye çalış,onlar idare edebiliyorsa,sorun yok.

Evde onlarla mı kalacaksın sanki ömür boyu değil mi:))

Emin ol,olmayacaksa olmaz zaten,kendini yorma ayrılsınlar diye,hayatı ıskalama;hayırlı mutlu günler:)

• Sanada mutlu günler :)

• Sen uzulme onlar kavga ederk anlasiyorlar.eger kavga etmeslerdi simdiye bosanirlardi.sadece sorunlarini bolr cozebiliyorlardir eteklerindeki taslari doktukten sonra bak onlardan iyisi yoktur.sen kafani bozma fazls

0|0
    0|0
Yükleniyor...