Bugün Ne Giysem | Gala 2012 hakkinda ne düsünüyorsunuz? Favoriniz kimdi? (Kazanan 81 yasindaki Rana Özmutlu)

Günaydin KS'ciler,

Bugün Ne Giysem | Gala 2012 hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Sizce Gala Gecesini izlemek güzelmiydi? Bence güzeldi dün tekrari vardi 2. defa izledim. Hakan Akkayanin ve Ivana Sertin defileside vardi, Bengü de gelmisti ve ara ara sarki söyledi. Bence Gala Gecesi güzeldi. 2 Favorim vardi Serpil Yilmaz (Düsen Kiz) ve Duygu Bak (Maskeli Kiz). Kazanan ise 81 yasindaki Rana Özmutlu'ydu, 2. olan Duygu Bak 3. Ayse Dogan (Kapali Kiz).. Sizin Favoriniz kim? 81 yasindaki Kadini secmeleri iyi oldu mu sizce? Bence yas siniri koymalari gerekiyordu.. O kadar genc kizlar vardi o kadar ugrasmislar elbiselerle degisik tarzlarla gelmisler ama kazananin elbisesin o kadar farkli bisey degildi siradandi yani..

Izlemek icin tiklayin: www.youtube.com/watch?v=Mp9gMKNhYrM

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• vallahi sms veren halk diye biliyom rana teyzeyeyi 1. yapanlarda ondalr olyor bende oy attım ama yeterli olmadı dememkki her 1 tel için bir oy olmasıda kötüydü bu seferki gala hak eden kazanmadı bana göre 3. lan kapalıda güzel kıyafeti yoktu yuruyemedi bile cok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sirf reklam ve ilgi cekmek icin cumhuriyet kadini ayagina 80 kusur yasta kadini sectiler bana menfaat icerikli bi secim gibi geldi

1|0
    1|0
  • haberlerde gördüm de 81lik ninenin kazanması komedi :)

0|0
    0|0
  • Takip etmedigim birşey bu

0|0
    0|0
  • evet evet son 6 aydir hep bu geceyi bekledim benim favorim biyikli zulbiye 100tlye kontur aldim mesajlarim ona gitsin

2|0
    1|0
  • sonuç fiyasko♪

1|0
    0|0
  • artık baydı dıyorum yeterrrrr :D

1|0
    1|0
  • şimdi duydum böyle bir yarışma olduğunu

cicişler kendi aralarında oyun oynamışlar. medyanın medyacı olan yaşlılara yaklaşımı. . gereksiz organizasyonlar silsilesi neyse bir başka şişirme diyorum.

0|0
    0|0
  • rana hanımı yakinen tanırım :)

0|0
    0|0
  • rana özmutluydu benim favorim kazandı

0|0
    0|0
  • 81 yaşında kazanan tamamen yaşlılığından dolayı olmuştur. adil bir yarışma değildir.

0|0
    0|0
  • O bir şey değilde Çağla Şikel at gibiydi yine:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 84 yaşında olması gerekmiyormu o kadının ?

0|0
    0|0
  • O kadar güzel kıyafet varken ben de anlam veremedim onu seçmelerine. Gayet sıradan ve basitti.

1|0
    0|0
  • İzliyemedim ben dun gece tekrarina baktim ancak oda yarim:-(

0|0
    0|0
  • bence rana teyze tebrığı hakedıyor duşen kızı bende cok begenmıstım.onemlı olan kendı kombınlerı ıle gelmelerı.maskelı kız mesela bıyere baştan aşağı yapıtırp gelıyodu cantasından takısına kadar.kendı yapmalı oraya katılan herkes bence

0|0
    0|0
  • şimdi izledim :) yarışmayi takip etmiyorum. Ama bence çok çok hoş olmuş Rana. Muhteşem görünüyor. Hakettiğini düşünüyorum. Şık olmak için sıfır beden uzun boylu genç kız olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • anlamadım gıttı ne alaka o kadın kazandı hepsı cok guzeldı o teyze akıl mantıgımı almıyo ne ısı var orda yahu

1|0
    0|0
  • bilmiyorum ama sanki torpil var gibiydi sonucta o bayan cok siradan giyinmisti okadar güzel kizlar vardi ikinci olan duygu kesinlikle hak ediyordu birinciligi

0|0
    0|0
  • Buse diye bi kız varı benim favorim o

0|0
    0|0
  • izleyemedim ya:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...