Kızlar, yardimci olurmusunuz?

Arkadaslar benim kizim 12 yasinda boyu 1.52 kilosu 66 kisa ve kilolu boyunun uzamasi icin ne yapabilirim bide cok baseni var eritmek icn ne yapabikir simdi bana spor demeyin spor ama ne sporu?

Güncellemeler:
Fikri olan?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Bir saat sabah bir saat akşam tempolu yürüsün günde 50 kere merdiven inip çıksın günde 250 300 arası ip atlasın ya da zıplasın 10 dk belini sağa sola götürsün 1 saat bisiklete binsin bunların hepsini yaparsa super olur akşam 6 dan sonra yemesin aburcubur şeker un tuz ekmek prinç bulgur makarna içine un katılan hiç bir şey yemesin bitter çikolata yiyebilir ama gunde 1 parçayı geçmesin meyve yedirme şekerli 1 bitter yetmesi gerekir ona sonra günde 2 litre su içsin ya da 1.5 litre çocuklar yetişkinler gibi 3 4 litre içmemeli sabahları 2 ceviz domates salatalık haşlanmış yumurta tuzsuz 6 7 zeytin koy peyniri tuzsuz yağsız , bunların yanında az yağlı sut oda doğal koy sütü , sabah ve öğle yemeğinin arasında en az 4 saat olmalı sabah kahvaltısını 9 da yapıyorsa 1 de öğlen yemeği yemeli akşam yemeği en geç 6 da olmalı en geç 12 de uyuyup en geç 9 da uyanmalı bunları yaparak kesinlikle sağlıklı kilo verir ayrıca yüzmede iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yüzmeli kesinlikle

1|0
    0|0
  • Basketbol çok faydalı olur

0|0
    0|0
  • Kendisini proteine odaklayın pek yağlı şeyler yemezse kilosunda azalma farkedersiniz. Boy uzamasi icin evde bol bol zıplasın. Internete boy uzatma hareketleri var ben cok yaptım gercekten faydası oluyo biraz da genetige bağlı siz uzunsanız o da ilerki zamanlarda uzayacaktır zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...