Spordan sonraki hamlığı azaltmak için ne yapabilirim?

Arkadaşlar dün spora gittim bugün çok fena halde her yerim ağrıyor gece yatmadan önce kas gevşetici içtim şimdide içtim napıyım başka ne zaman geçecek bu ağrılar

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• hamliligin geçmesi için dinlenme devam et spora daha çabuk atlatirsin ısınmadan birden yuklenmissin kardeşim benim. çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • aslında ısındım baya ama yeni başladım spora o yüzden sanırım. teşekkür ederim

• çok sağol bilgilendirdiğin için

• Rica ederim eig secsen minnettar kalırım sana inan :(

Erkekler Ne Diyor 11

• Ağrının sebebi spor sonrası kaslarında biriken laktik asit. Bunu önlemenin yolu aynı spora başlarken yaptığın isinma hareketi gibi sporu bitirirken de 10 dakika kadar soğuma hareketi yaparsan sorun çözülür

0|0
    0|0
  • ilk antremandan sonra kasların ''et kesmesi'' tabir edilen şey normaldir. en fazla 1 hafta süreceğini düşünüyorum, bu süreci daha da kısaltmak istiyosan bol protein almanı tavsiye ederim vucudun daha hızlı toparlar

0|0
    0|0
  • Agri her zaman olur ama bunu azaltmanin yolu antrenmandan sonra acma germe yapmaktir. yeni basladiysan cok normal zamanla agrilarin azalir

0|0
    0|0
  • Hocam hep bu ağrılar ve dambıl yüzünden elimdeki nasırları bunlar senin gurur tablon saklama derdi. Bence bu acılardan gurur duymalısın ama azaltmak için daha çok spor yapman şart!

0|0
    0|0
  • Bir hafta devam eder

0|0
    0|0
  • Tekrar spor yap. Ağrılarının sebebi kaslarında biriken laktik asit. Aynı antrenmanı bugüm de yap ilk 5 dakika zorlanırsın ama sonrasında hiç bişeyin kalmaz. Laktik asiti atmazsan uzun sürer geçmesi

0|0
    0|0
  • Masaj falan yapabilirsin çileğin faydalı oldugunu duymuştum :D

0|0
    0|0
  • Mide koruyucu ile volteren iç hiç birşeyin kalmaz ama tavsiye etmem sonra cılkını çıkartırsın.

0|0
    0|0
  • ilk gun için fazla yuklendin demekki.
    gerekenleri arkadaşlar soylemis
    spor gunlerinin arasini cok acma
    acarsan da ilk gun mantığıyla hafif çalış
    kolay gelsin

0|0
    0|0
    • spor hocasının programına göre yaptım bir de bana ağır geldi sanırım teşekkür ederim

• spor yaptıktan sonra kas gevşetici içilirmi ya ohaaa

0|0
    0|0
  • Bol su iç... hareketsiz kalma... spor arasını uzun tutma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...