Galatasaray yönetimi neden bu kadar beceriksiz?

Onlar nani vanpersie quaresma gomezi alsın biz sabriyle sözleşme imzalayalım bilali alalım podolskiyle kandıramazlar bizi

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Cidden üzülüyorum gs taraftarına
    Adamlar ibrahimovic ve Gomez diye yanıp tutuştular ama ellerindeki isim bilal kısa, deportivodan genç çocuk vs
    Gomezi Beşiktaşta gormek kolay değil onlar için

0|1
    0|2
    • Gomezmi? Sen hangi dunyada yasiyosun Gomezin adi gsyle anildiginda kimse gelmesini istemedi gir bak webaslana bilip bilmeden konusmayin

• Futbol cahilligi yapıp istemedikleri demeyin adam gibi istedik ama avcumuzu yakladık deyin

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 yildizlilar kendilerine uzulsun once. Sezon basi demba ba demba ba diyerek sampiyonluk sarkilari soyleyerek bir taraflarini yirttilar son haftalarda yine 3. Olacaklari anlasilinca bir kal geldi onlara. Yine aynisi olacak bence susmalilar sonra sezon sonu rezil oluyolar 😄

Galatasaraya gelince de adamlarda rehavet mi var yoksa salaklik mi var ben henuz cozemedim.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen Galatasaraylimisin simdi? Yapilan transferler hayirli olsun bize gelen en onemli isim Podolski ve iyi adam genel olarak kadro lig icin yeterli ama cl icin degil. Bu arada futboldan anlamayan cocukca yorum yapan 2 yıldizlilar Gomez in Gsye maliyeti Bjk nin aldigi gibi degildi ve almak ahmaklik olurdu zaten ki Ba kadar etkili bile olamaz bu adam q7 iyi fb nin transferleride iyi Gs kemigi korudu ustune harmanladi bakalim nolucak.

0|0
    0|2
  • Daha önceki yönetimlerin Transfer beceriksizligi
    ve kadrodaki yıgılma sonucu
    önce oyuncuları eritmek için cabalıyorlar
    Sonrasında ise alınan oyunculara bakmak lazım
    önemli olan takım olmak..
    yıldızlar karmasının ne önemi var?

0|1
    1|0
  • Van Persie büyük golcü bizde olmasini isterdim ama Gomezin gelmesini istemezdim
    Elbet yapilacaktir transferler yapilmazsa Ocakta Cem Uzan gelir alir yıldızlari

0|0
    0|1
  • Hizli giden atin b.. ku ssyrek dusermis az ssbredin

0|1
    0|1
  • bu kadro türkiye için normal ama avrupa için sağ be , stoper ve forvet şart

0|1
    0|0
  • Nani ve van persie boş transfer gibi geliyo bana

0|1
    0|1
  • Kanka çünkü onlar Galatasaray li artisler bir şey bilmiyorlar