Sevgili olmak evlenmek

Ergenlikten beri bu tür ilişkilerin çok gereksiz olduğuna düşünüyorum.

En son 2 yıl biriyle çıktım öncesindede 3 kişi vardı ve hep onların yanında bu saçma ilişkiyi düşünüp duruyordum.

Senin için ölüyorum

Seni seviyorum ömür boyu seveceğim

Sana aşığım gözüm hiç bir şey görmüyor...

...

:/

Bunlar çok saçma cümleler,

Ne yani bir ömürü seninle; senin ve benim kurallarımla; bulduğumuz ortak sınırlarda; sonuna kadar yaşamak çok saçma.

Ömür boyu özgür; istediğim gibi yaşamak; her gün farklı şeyler yapmak; yada aylak aylak yatmak; veya karşı cinsle sadece belli bir süre takılmak; varken neden her gün tek başına istediğin pozisyonda yatacağın yatağını biriyle paylaşasın.

Ben istemiyorum ve insanların bunu istemesi saçma geliyor. Sevgililerine vaad ettikleri gelecek; harcadıkları zaman; farklı şekillerde değerlendirilebilir gibi geliyor.

Şimdi diyeceksiniz bu tercih meselesi hayır %95 i belki fazlası evlenen br toplumumda herkes aynı şeyi tercih ediyor olamaz.

Sormak istiyorum; neden evlendiniz yada neden sevgilinizle hayatınızı kısıtlayan kurallar koyup -koymuyoruz biz anlayışlıyız demeyin her türlü anlaşmalar olsa bile evlenmek her durumda özgür olmaktan daha kısıtlı bir durum -bu şekile alışıp hayatınızı yaşıyorsunuz ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ya şimdi evli felan değilim yaşım da küçük ama sonuçta ileride evlenmeyi düşünen biri olarak cevp veriyorum... 'o' adamı bulduktan sonra diğer şeyler pk de umrumda olmaz zaten aradğm bi çok şey onda vardır... kısıtlamalar illa ki olur ama özgürken bile yok mu, var bnce... o yüzden eşimin koyduğu ufak tefek kısıtlamlara da bu kadr takılmam herşey karşılıklı... o adamı bulamazsam da evlenirim belki ama o zaman biraz daha ilerki yaşlarda ve mantığımn uyuştuğu hoşlandığım biriyle anne olmak için evlenirim heralde ya da olmayacak gibiyse evlenmem onu o zmn düşünürüz :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• senin için ölürüm lafla olmaz, hareketlerle hissettirecek,

dürüstlük ve sorumluluk varsa evlenilir ve de saygı gerisi boş bence

0|0
    0|0
  • link Bu şarkıyı dinle git kendini biryerden at

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• özgürlükte bi yerden sonra sıkar ama bi düzen istersin hayatında.işinde de mesela her başarılı erkeğin arkasında bi kadın vardır derler bu cidden doğru.bişeylerin eksikliğini farkedersin seni gerçek anlamda seven birini ararsın bazen dağıldığında seni toplayan bişeylerini paylaşabildiğin diğerlerinden farklı biri olmalı ve bunları toplamı =kadın yani.ama bu demek değildir ben şimdi evlenicem.yanlış anlaşılmasın ilerisi için diyorum:))

0|0
    0|0
  • Sanane :) Evlenmezsin olur biter bak biz sana karışıyomuyuz :) ne halt yiyosan ye :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...