biri sizi yıllarca sevdiğini söylese...

Kızlara soruyorum

biri sizi sekiz sene sevdiğini söylese ve yıllarca sizi aradığını ve kimseyle olmadığını ve sizi çok sevdiğini ve sizinle evlenmek istediğini söylese inanırmıydınız ve o kişi sizi sevdiğini söyledikten sonra siz başkasıyla çıksanız ve oda sevgilinizle konuşup onu üzme sakın dese ve hayatınızdan çıksa onun hakkında ne düşünürdünüz...söylüyende uzun boylu esmer yakışıklı bi çocuk...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• aynı olay basıma geldi ve sonra defolup gitti alayına guven olmas ne olursa olsun o kadar garip bi dunyaki hersey yalan olmuş...

0|0
    0|0
    • emin ol ki hala seviyor ama işte siz kızlar aptalsınız anlamazsınız ...eda sen üstüne alınma prensesim sen dünyada bir tanesin bak geleceği düşünüp planlar yapıyoruz sinsice aşkım için yakarım ulannnnnnnnnnnnn dünyayııı

• önce bi masal sonrada bi ruya tamamdır :D görüşürüzz...

• kendine iyi bak çakma prenses :)

Kızlar Ne Diyor 3

• çoook kötü bir durum ama ... ama ben bu devirde böylesini bulucam asla kaçırmazdım :) peşinden giderdim

0|0
    0|0
    • adını yazayım belki birgün görür :)... ( eda )...( prenses ) duydun mu ;)...yazan benim ve senin için ...inşallah birgün okursun ...sağol askms

• wayyy anasını uzun boylu esmer yakışıklı birisi bana senı sneın haberin olmadan 8 sene sevdim derse bende ona allahın malı 8 sene ne bekledin mal derdim :)))

0|0
    0|0
  • harbi adammış derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benim hayatımın kopyası wow

0|0
    0|0
    • ankara sen çık aradan dur ki kendini özel hisetsin prenses ayıp ediyosun ...hayatının aslıda sende kalsın kopyasıda bunuda okuma eda...belki bürgün görür :)

• 2 de peşinden koşdum onunla 10 aslında ama onu saymadım

• bu eziyete deydimi? hırs olma ihtimali vardır ...?

• bu soru bugün soruldu. dejavu.

0|0
    0|0
  • sevmiyorsan birşey düşünmezsin sevmeye çalışırsın ister 100 yıl olsun kötü vaka

0|0
    0|0
    • kötü örnek oluşturuyosun lütfen sözlerinde dikkatli ol geleceğimle oynuyosun bunu okuma eda :)

• iyi örnek olduğumu düşünüyorum yıllarını verdin buraya kadar süper ama birlikte olduğunda o aşamaya geldiğinde keşke diyeceksin. Yıllarına üzüleceksin eda olmadığım rengimden anlaşıyor rahat olabilirsin ben deniz Hulusi

Yükleniyor...