Hayatınızda rezil olduğum dediğiniz bir anınız var mı?

Herkes illaki yaşamıştır okulun janjan kızlarının önünde ayağı takılıp düşmeler falan buna benzer hikayeleri olanlar var mı?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• ben zaten doğuştan rezilim ya devamlı pot kırarım devamlı olmadık hareketler yaparım en basiti ağlayan birini görünce gülesim geliyor daha bu gün oldu ya kız karşımda derdini anlatıyor ağlıyor beni bir gülme aldı durdurabilene aşk olsun şu an aşırı utanıyorum yani bari kahkahalar atmayaydım :( çok üzülüyorum

1|0
    0|0
    • Ağlayan birini görünce benimde gülesim geliyor :D

• aslında ben de ota boka ağlayan insanım yani niye böyle olduysa tuhaf bir zevk mi alıyorum acaba :S

• Yok ben ağlamam genelde göz pınarlarım o kadar dürüst değil

• Lisedeydim kar kıştı ortalık benim ayak sen kay ben yerlerde nasıl bir düşme ise hala anlam veremiyorum diz çökmek gibi :D karşıdan gelen bizim müdür yardımcımız erkek adamın önünde bildiğin diz çökmüş oldum allahtan okulda etek yerine pantolon giyiyordum da iyi yırtmıştım :) Adam bütün yıl diz çökmene gerek yok kızım diye dalgaya almıştı :(

0|0
    0|0
    • içinde fesatlık da vardır o lafın altında kesin

• Haha şu düşmeler zaten listede 1. srada :D

• Valla bilmiyorum var mı yok mu fesatlık ondan sonra karşılaşmamaya çalıştım.Bütün yıl düşsün diye bekledim ama olmadı :(

• evet önümdeki masayi görmeyip bir erkeyin kolundan tutup ayakda kalmaya calismisdim hemde enisdem de yanimdaydi ama sakarlik elden birsey gelmez tek hatirladigim sey cocugun cok güzel gözleri vardi

1|0
    0|0
  • Ortaokula giderken sesim kısılmıştı bir gün, nezleydim. Fen dersim de çok iyiydi. Hoca ne sorsa biliyordum ama sesimden dolayı parmak kaldırıp cevaplayamıyordum. Artık burama kadar gelmişti, herkes yanlış cevaplar veriyordu ve illa ki benim kalkıp söylemem gerekiyordu cevapları. Bir heyecanla parmak kaldırmıştım ve konuşmaya başlamamla sesim travesti gibi çıkmıştı. Bir o zaman çok utanmıştım.

0|0
    0|0
  • kırtasiyeye giriyorum diye mobilyacıya girmiştim bi kere :(

1|0
    1|0
  • Her an desem :) hep rezil oluyorum hep yaaa :(

0|0
    0|0
  • metroda yüzüme güneş kremi sürüyodum... devamını yazmıyorum bu yeterlidir sanırım

0|0
    0|0
  • inanırmısınız hiç yok

0|0
    0|0
  • Bazen olur oyle şeyler. Ama anlatmayayım şimdi.

0|1
    0|0
  • Dolmuşta düşmüştüm .

:D

1|0
    0|0
  • gıcığıma giden bi bayanın düşmesine gülerken içden içe kendim düşmüştüm.

0|1
    0|0
  • Çok var .

0|0
    0|0
  • sevgilim bir kafede beni dudaklarımdan öperken garson yanımıza geldi ve burası aile mekanı lütfen dedi çok fena olmuştum ya aptal rezil etti beni şimdi ayrıyız da neyse.

0|0
    0|0
    • garson haklı

• Hayır demediğine göre sendede istek varmış çocuğu suçlama :D

• ya sevdiğim insan tabi öpmek isterim ama yeri değildi ne o öyle abazalar gibi kızdım ama yapıştı kaldı uyuz

Erkekler Ne Diyor 10

• Dolmuşta uyuya kalıp son durakta şöförün uyandırması...

1|0
    0|0
  • Haaha benim değilde bir arkadaşın var anlatıyım.

Havalar soğuk malum herkeste kabandır gocuktur var.Okuldayız tabi.Son ders bitti herkes dağılacak bu montunu giydi çıktık dışarıya.Sigara içecez paket emrede lan 1 tane sigara verde içelim giderken dedim.Arkadaş elini montunun cebine attı birde ne çıkarsın.Orkid marka ped çıktı.Ben dayanamadım gülmekten yerleri süpürürken arkadan bizim sınıfın tiki kızlarından biri geldi ve

-Benim montumu neden aldın be gerizekalımısın sen birde ceplerimi kurcalıyosun.

bizim arkadaş

-Asıl sen benim montuma neden böyle şeyler koyuyosun senin derdin ne? dedi.

Bunlar tartışıyolar vay senin yok benim.Ahmet geldi ve

-Abi montunu sınıfta unutmuşsun beeaaa!

o laftan sonra kimsenin sesi bile çıkmadan arkadaş monta pedi koydu,üstünden çıkardı sonra kıza verdi.Ahmetin verdiği montu giydi cebinden 2 tek sigara çıkardı birini bana verdi birini kendi aldı 2km yol boyunca ne ben bişey dedim nede o konuştu.

0|0
    0|0
  • benim yok.

aklıma bu geldi ama nedense :D

link

0|0
    0|0
  • yok sanırım sağlam hareket ederim

0|0
    0|0
  • Çay içip konuşurken arkadaşım komik bir şey dedi çayı püskürttüm utandım ben ama çok samimi ve içten olduğunu düşündüler

0|0
    0|0
  • Çok..

Aslında o kadar çok rezil-kepaze olmaya ihtiyacımız var ki..

0|0
    0|0
  • Tanışa bilir miyiz

hayır

ama bakışıyorduk (burası rezillik )

bakışıyorduk derken

neyse pardon

0|1
    0|0
  • arkadaşıma uyduruk hikaye anlatmıştım çok gülmüştü :)

0|0
    0|0
  • burçumu bile sonradan öğrenmem :) rezillik

0|0
    0|0
  • bir kaç tane var

0|0
    0|0
    • bunu söylerken bile gizliye alıp söyleyen arkadaşım seni tebrik ediyorum.

• (: aynısını düşünmüştüm .d .d ay ne yani olmuşsan olmuşsundur çok mu büyük bir kayıp yaşıcaksın karizmada..

Yükleniyor...