Dışarıda harika bir dolunay var

böyle gecelerde duygusal yönden kendinizi nasıl hissedersiniz sanırım yılbaşı geceside dolunay olucak harika gerçekten

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• dolunay olduğunda insanın tüylenmesi daha cok artıyor kızlar bunu neden sevsinki :(

bence tüy hic romantik değil :(

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dolunay candır sayın ayprensi

0|0
    0|0
    • evet bencede oyle dolunay lı gecelerı genelde yaz aylarında harıka oluyor mısır tarlasına uzanıp dolunayı seyretmek harıka. uzerındekı ala renkler de harıka

• ben AyPrensi nasılsın ;:)) 1 yıl geçtikten sonra eski arkadaşlar varmi diye üye oldum :)

• evet gördüm. aklıma kurt adamlar gelir hep. bide onunla alakasız elektiriklerin kesileceği ve "30 gün gece" filmindeki gibi vampirlerin basacağını ortalığın kan gölüne döneceğini geçiririm zihnimden.

1|1
    0|0
    • korku fılmerını akıllardan gecırmemek ımkansız gercekten. yarasalar bıle bu gecelerde dolasmaktan hoslanırlar. inanıslara gore gece 12 den sonra dolunay gecelerınde kotu ruhlar mezarlarından cıkarlarmıs. ınsanları korkuturlarmıs falan iste

• evet mukemmel olacak <3 tv felan

0|0
    0|0
    • evet dolunay altında dans etmek kadar guzel bısey yok bence.

• dısarda dolunay varken evde fılm ızlemekmı? en cok gok gurultusu ve yagmur varken ızlemeyı severım.

• haklısınız kızlar dolunay altında gezmek muhteşem bir duygu olmalı

• Bakasım geldi ama balkonu açtırmazlar bana şimdi :/

1|0
    0|0
  • dolunayı seyretmeye bayılıyorum bende. izlediğimde huzurlu, sakin bir ruh halinde oluyorum

0|0
    0|0
    • bende aynen oyle genelde yaz aylarında. pekı sen?

• yalnız kalmaya devam etmekten başka yapabileceğim bir şey yok malesef. umarım bulursun birini

• yalnız kalmak senın tercıhın. 28 yasındayım ve hep yalnızım sonu yok bunun yalnızlık en sadık arkadas ve en acı dosttur. sonu yok 100 yasına da gelsen yalnızsan elını tutan kımse olmaz. ınsan bunalıyor yalnızlıktan gecelerı yatak buz gıbı oluyor sabah aynaya baktıgımda ne kadarda yakısıklı bır erkek gorsem kendımı yalnız olunca bır anlamı kalmıyor. aslında ben ıstedım boyle olmasını bakalım asyalı bır kız ıstıyorum olusa ne ala

• Farklı hissetmiyorum ama izlemesi güzel.

0|0
    0|0
  • evet amca harika :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir Sigara Daha ..

0|0
    0|0
  • uuuu kurtlar çıkacak o zaman kalplerden vs vs :D

0|0
    0|0