Aranızda kick box yapan kız var mı ?

kick boxa başlamayı düşünüyorum? aranızda bu sporu yapan kimse var mı özellikle kızlara soruyorum :D

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kick Boks'u ben yapıyorum ama bu sporu yapan bir kız hiç çekici gelmez..Daha doğrusu, bunu yapan kızlar genelde çirkin oluyorlar, neden bilmiyorum..Ayrıca, bir kız için hiç ideal bir dövüş sporu deği, dövüş sporu yapmak istiyorsan aikidoya, taekwondoya falan git.

0|0
    0|0
    • aksine bana da çok sexy geliyor kick box yapan kız :D tabi profesyonel,öyle çılgın gibi kaslı hale gelicek kadar ilerletme gibi bir düşüncem yok da..ben duruşu falan düzgünleştiriyor diye duydum var mıdır böyle faydaları? bide en çok hangi kasları çalıştırıyor?

• ya off sen beni anlamıyorsun neyse boşver :D

• asıl sen beni anlamıyorsun, kick boksa başla anlarsın :)

Erkekler Ne Diyor 6

• sporcu bir kız arkdaşımın olmasını isterdim

0|0
    0|0
  • pardon abla bir yanlışımız olduysa afeft bizi :)

0|0
    0|0
  • tekvandocu kız arkadaşım vardı ilişkiyi yavaş yavaş değilde bir anda bitirip uzaklaştım ne olur ne olmaz diye :D

0|0
    0|0
    • Sorma hani karşındakine eğer duruma göre canına okursun ama uzun yıllar gerekir :D haaa ama sevgiline ne istersen yaptıradabilirsin birde fizikte oluşuyor sporla beraber yüzde güzelse tamam oluyor :D

• kick box yapıyorum 4 senedir

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum

0|0
    0|0
  • itici .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben kick box yapıyorum ve öneriyorum

0|1
    0|0
  • kick box yapmasamda yapanları destekliyorum artık dünya ahret panpamsın dermisim:P

0|0
    0|0
  • bende ıstıyorum :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yapıyor.

0|0
    0|0
  • Çocukken bende özenmiştim de uğraşamadım ya .

0|0
    0|0
Yükleniyor...