Onu özler misiniz? Hiç başınıza böyle bir şey geldi mi?

Sorum terkeden erkeklere.... MErak ediyorum...

Bazı sebeplerden dolayı sevdiğiniz kız arkadaşınızı terkettiniz ve yıllarca süren bir ilişkiydi... onu özler misiniz? hiç başınıza böyle bişey geldi mi? Geldiyse ne kadar zaman sonra yoklugunu anladınız?..

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer gerçekten sevdiyse ve terk etmesinin sebebi kızın büyük bir hatası veya onun canını çok yakan birşey değil ise özler. Herhangi bir zaman da verilemez bunun için. Ancak aklına gelmesini sağlayacak herhangi bir simge, beraberliklerinin geçtiği bir mekan veya beraber izlediği bir film onun aklına o kızı sokabilir.

0|0
    0|0
    • kızın aramaması ve takmaması falan da gerekir özlemesi için değil mi? :)

• bi soru daha.. facebookta hiç görünmemek daha mı caziptir? yoksa aktif olunca mı ilgisi olur? twitter için de aynı şey geçerli... görünmemek daha mı iyi?

• Görünüp görünmemenin herhangi bir etkisinin olacağını düşünmüyorum. Ama ikisi arasında bir tercih yapacak olsam görünmeyi tercih ederim. Çünkü, o seni online gördüğü zaman belli bir süre sonrasında sana birşeyler yazmayı düşünebilir. Ve aklında kalmış olursun.

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayatıma giren iyi yada kötü olsun hepsi benim için değerlidir ve hepsini özlerim. Birlikte gezilmiş yerler izlenilmiş sinema filmleri yada dinlediğimiz müzikleri her gördüğüm ve duyduğumda . yokluklarını farkederim ..

0|0
    0|0
    • terketsen bile mi

• sevmeye devam edersin yani...

• Ben öyle bir şey söylemedim benimle geçen zamanı için söylüyorum . Sevmeye devam etmem ama arkadaş olarak bana ihtiyaç duyarsa karşılıksız yardım ederim.

• özlerim tabii ki, biz odun muyuz ?

0|0
    0|0
  • özlerim tabi. özlüyorumda. geri dönüşü yok biliyorumda.

0|0
    0|0
    • o ne zaman aradı?

• 4 ay önce aradı

• hiç terk etmedim hep terk edildim.:)

0|0
    0|0
  • Terkeden terketmiştir; önümüzdeki maçlara bakacağız hocam ;)

0|0
    0|0
  • hiçbir neden yokken sıkıntıdan terkettim. özlemiyorum.

0|0
    0|0
  • hayır piişmnalık yo

0|0
    0|0
  • hakettiyse terkedilir dönüşte olmaz özlenmezde

0|0
    0|0
  • Boşuna ümitlenme o dönmez artık sana :D

0|0
    0|0
  • ço ksüren ilişkilerde özlem falan biter.. belk ialışkanlıklarını özler ama..

0|0
    0|0
    • terkeden erkeklerin belirli bi süre rahat olup sonra özlemeye başladıkları doğru mudur

• yaşın büyük beni daha iyi anlarsın.. ne kadar süre sonra özlenir terkedilen sevgili? ne zaman erkek pişman olur?

• 3 hafta falan.. ya da yeekte sevgili yoksa ve bulamıyorsa o an başlar dönmeye :D

• özlemem gider gider :(

bu arada en iyicevabı seçmemişsin :)

0|0
    0|0
  • onu özlemez o .

0|0
    0|0
  • Lise Yıllarımdı , Bir Kız'la 5 Sene Çıktım Gün Geldi Ayrıldık . Sonrasını Hatırlamıyorum . Nerdeyim Ben Burası Neresi Sen Kimsin ben Kimim

0|0
    0|0
    • ne kadar zaman sonra yanlış yaptıgını anladın?

• Ayrılalım Dediğinde :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...