Sefasını sürdüysen cefasınıda çekmeli mi insan ? Yoksa ...?

Bir varmış, BİR yokmuş.... Bir <BİR ..

Yaşanan onca güzel şey ...Sanki tadı damağımda kalmış gibi .. ..O kadar çok acı veriyorki ayrılık ,keşke diyorum hiç çıkmasaydı karşıma ,keşke tanımasaydım .Sefasını sürdüysen cefasınıda çekmeli mi insan ? Yoksa ...?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseyi dinleme. AŞK'ın büyüklüğü getirdiği mutlulukla değil giderken verdiği acıyla anlaşılır.. İsteyerek yaptığın,çıktığın kişi için ise "Keşke" deme. Aşk sadece mutluluk,huzur değil. Acı,kırık kalp,ayaklar altında ki gururdur. Eğer seviyorsan senin için herşey mümkündür, Bir mesaj veya bir telefon.. Eğer seviyorsan asla pes etme.

1|0
    0|0
    • Seviyorum ama ? o kadar çok ama'lar biriktiki.Mücadelemi verdim uzun zamandır da bekliyorumm ..Kendim için...köşeme çekildim ..

• Ama ama.. Bende bekliyorum inan şuan aşk acısından yerlerde sürünüyorum, Kokusunu yatağıma sıkıp uyuyorum. Bak bir ilişkide " İP " vardır. Bu ipi ikinizin çekmesi lazım, Çoğu ilişkide tek taraflı çekilir tıpkı bende olduğu gibi bende ipleri onun eline verdim, Hep yalvardım yakardım ama artık dur dedim kendime. Bende diyorum çok yoruldum diye ama öyle seviyorum ki umudum asla tükenmiyor, Evini basmak bile bi umut :) Bi adım at bence

• Sanırım aynı durumu yaşıyoruz ,bizde her hey yolundayken bir bakmışım ipler onun eline geçmiş.Sonuç malum tabi.Ben 3 aydır bekliyorum :)) Olumlu bir haber olursa bir haber ette sevinyimm bari ,uzun zamandır başkalarının mutluluklarına seviniyorum..:))UMut ederek işkenceyimi uzatıyoruz onu da bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Her ilişiki sonrası yaşadıkların sana tecrübe, yoluna ışık. Keşkelerle hayat yürümez, bakış açını değiştir.

1|0
    0|0
  • sefadan önce herzaman cefa vardır

0|0
    0|0
  • cefaını çekmeli insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı şeyi hissediyoruz su an

0|0
    0|0