Yarın için gerçekleştirmek istediğiniz amacınız ne?

Yarın için gerçekleştirmek istediğiniz amacınız ne?

Benim yarınki amacım hastaneye gidip 1 hafta rapor alabilmek. Dolayısıyla 1 hafta işe gitmemek. Yaşasın tembellik. :)

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• :))) cocuklara yazık bebem :) sana alışmıslar bırakmaya kımseye onları :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• günlerim birbirinden monoton. Dolayısıyla yarın, öbürgün, sonraki gün... için bi amacım yok. Ama gelecek için tabiki var.

Bir işim olsun; yeteri kadar maaşım ve beni seven bir karım olsun. Birlikte yaşadığımız bi evimiz olsun. İşten dönmeyi sabırsızlıkla bekleyip eve döndüğümüzde birbirimize doyamadığımız bi hayatımız olsun. Ara sıra tartışalım ama fazla küs kalmayalım; öpüşüp, sevişip, barışalım. Sonra evimizi şenlendirecek bi çocuğumuz olsun. Eve dönerken hem karıma hem oğluma/kızıma sürpriz yapıp onları mutlu edebileceğim bir hayatım olsun. Ufak tefek sorunları beraber aşabileceğimiz, birbirimize sadık, aşık; huzrulu, sağlıklı bir yuvamız olsun. Ne çok zengin olup başka yollara kapılalım, ne de başkasına muhtaç olacak kadar yoksul olalım. Tüm temennim bu dileğimi gerçekleştirebileceğim bir kızla tanışmak ve adım adım bu kurduğum, hiç de imkansız olmayan düşlerimi gerçekleştirmek. Ben gönlümü bildiğim için rahatça söyleyebilirim ki: Allah, hepimizin gönlüne göre versin...

1|0
    0|0
  • Yatarım gezerim çalışırım bilemedim tam olarak

1|0
    0|0
  • ''Yarın ne yapacaksınız?'' desen cuk oturacaktı..

Hayır yani, ben yarın sabah kendi ellerimle yapacağım sucuklu yumurtayı ''gerçekleştirmek istediğim amaç'' olarak lanse edemem. Çok ağır kalıyor kelime bunun yanında..

afgsdahsfha :))

1|0
    0|0
  • soyu tukenmekte olan okuz basli antiloplar icin kendimi kopruye zincirliycem yasasin green peace

2|0
    0|0
  • biri tembellik mi dedi? ben hastaneye giip rapor almaya bile üşenirim :D

0|0
    0|0
    • Evet. Onun yerine görev yerime mi dönsem diyorum bir yandan.

• boşver hastaneyi filan. yanına bi arkadaşını al gidin güzel bi yerde kahvaltı yapın.

• Rapor alamazsam görev yerime dönmek zorundayım. Dolayısıyla yolculuk yapmak zorundayım. :(

• erken kalkmak istiyorum yarın nasıl olcaksa

0|0
    0|0
  • napcaz oturup finallere çalışcaz

0|0
    0|0
  • bugün yoruldum dolanmaktan. yarın da bir şey var gibi ama ben gitmek yerine yayılmak istiyorum. amaç yayılmak ama bakacağız

0|0
    0|0
    • Yaşla ne alaka kurdun ki...30 olunca böyle oluyor demek ki her şeyi yaşa bağlamak :D

• Hiçbir zaman hatırlamam bu yüzden ama düşüncelerim pek değişmediğinden hatırlamış gibi olurum...

• Hep öyleydim ki gereksiz şeyler siliniyor hafızadan :D

• samsungu arayıp küfür etcem 2-3 saattebir

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım kız arkadaşlarıyla bir yere gidecek bir ihtimal beni de çağıracak işte o

0|0
    0|0
  • parayı bulup holdingi dikmek :D

0|0
    0|0
  • kız arakadaş bulup gezmek

0|0
    0|0
  • bilet alıp şehirlerarası yolculuk yapabilirim yarın olmazsa ertesi gün kesin giderim

0|0
    0|0
  • :) memleketten babam geldi toprağım. onlan dolaşcaz.

0|0
    0|0
  • Ders calısmak Final ler geldi :(

0|0
    0|0
  • yılbaşı gecesi için bütün gün kiralık araba arayacağım :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşım Çin'e gidecek, onu geçireceğim havalimanından.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• plansızım arkadaş :(

1|0
    0|0
  • Yarını sorunsuz atlatmak.Bir de kafamdaki karışıklıkları çözümlemek.

0|1
    0|0
    • 30 olunca çözümlersin. o zamana kadar böyle gel-git olacak hep oh canıma değsin :((

• şlfksşfkşsdfk neyse boşver takılıyordum zaten. yine üsttekine benzer birşey yazmıştın yaş 30 olunca böyle oluyor demekki falan diye. kafa hep aynı, tutarlısın dünkünü hatırlamadan yine aynını yazmışsın

• hafıza şimdiden zayıf. 30 yaşında bunarsın sen bu gidişle şflskşfksşdlf

• 25 saat uyumak.

1|0
    0|0
  • Eve gelir gelmez uyurum gibi sonra da ders çalışırım umarım.

0|0
    0|0
  • Arkadaşima Istanbul' u gezdirecegim. Begendirmeyi amacliyorum. Benim için cok onemli olan bu kenti, benim icin cok onemli olan arkasima begendirmek. Yarin ki amaclarim arasin da..

0|0
    0|0
  • Bol bol dinlenmek...Hastayım. :(

1|0
    0|0
  • uyanıp hazırlanıp evden çıkabilirsem gerisi gelir.

1|0
    0|0
  • Yarın sabah erkenden kalkıp hazırlancam ODTÜ'ye gitçem. Ordan sevisle gönüllü olarak çocuklarına ders verdiğimiz dar gelirli ailelerin evine gideceğiz. 3te ordan çıkıp evime döncem sonrası pek bir şey ifade etmiyor ks-dizi vb şeyler :)

1|0
    0|0
  • Ayyy annem yerim senin amacını bizden çok az kaldı kimse bizi anlamıyor:):) yarın ki amacım sevgilime kızdığım için burnundan getirmek folklorde kendimi göstermek sevgilimden gizli fotoğraf çekimi için randevu almak...

0|0
    0|0
  • Amacım yok ama o'nunla yılbasına girmek icin bazı bazı engellerim var. Onları asmaya calısacagım, umarım basarılı olurum...

0|0
    0|0
  • Once bir aksama kadar uyurum,sonra ders calisirim. Yasasin sosyal pazar :/

0|0
    0|0
  • Yarin ise gitcem..baska plan yok

0|0
    0|0
  • Sabahtan öğlene kadar dersim var. Ama pek gitmek istemiyorum, uyku hapı kullanmam lazım.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım haber bekliyor aslında onunla buluşabilirim. Ama peki niyetim yok.Evde yatacğım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...