Kendimi cok kötü hissediyorum

Arkadaşlar ben kendimi çok kötü yorgun bitkin hissediyorum, Ailede baya sorun var iş arıyorum meslek yapmak için sürekli uyuyorum başım ağrıyor sürekli kimseyle görüşüp konuşmak hiçbisy yapmak gelmiyor içimden sizce napmalıyım duada ediyorum :((

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle bil ki yaşadığımız bu durum olağandır. Hepimiz hayatımızın belirli zamanlarında duygusal, sosyal, ekonomik, ailesel vs. çalkalanmalar içine gireriz. Bu sorun değildir. Önce bu durumunu belirli bir süre sakin ve zararsız bir şekilde yaşamalısın acele etme. Sen kendi düşüncende bu durumunu özel olarak büyütmediğin çoğaltmadığın sürece, zaman içinde azalacaktır. İşte o zaman, aşağıda ki arkadaşlarında belirttiği gibi, yavaş yavaş topalarnmana yardımcı olur, düşüncelerini ve yönünü önce içinde bulunduğun duruma ve geleceğine dair düşünceler oluşturup onları gerçekleştirmeye başla adım adım, kendini motive edip hayatının içinde güvenle huzurla ve mutlulukla yürü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• iş için işkuru denedinmi hiç ? İş-Kur a üye oluyorsun. İş arayan girişi yaptıktan sonra üye sayfasında sağ alt bölümde Mesleki Eğitim Kurslarımız var ona tıklayıp kurs sayfasını açıyorsun. Bulunduğun ili seçiyorsun kursları listeledikten sonra sağ tarafındaki açıklamada istihdam garantili açıklaması olan kurslardan sana uyan herhengi bir kursa başvuru yapıp kursa başlarsan eğer kurs süresi boyunca hem para alıyorsun hemde kurs bitiminden sonra işe yarleştiriliyorsun. Kurs zamanıda senin için bir nevi sosyal ortam yaratacağı ve seni evden uzaklaştıracağı için kafanda biraz rahatlamış olur ve kendine daha çok yoğunlaşmış olursun...

Not: Kurslar içerisinde gayet güzel mesleklerde mevcut oluyor çoğu zaman. Bilişim Elemanı / Kasiyer / Büro Memuru / Bilgisayar İşletmeni gibi...

1|0
    0|0
  • düzgün bir işe girene kadar fast foodlarda calış

0|0
    0|0
  • uyumalısın... yarın sana güzel şeyler olacak

0|0
    0|0
  • Valla sorun tam anlaşılmıyor ama ailede olan huzursuzluk seni depresyona sokmuş bunu bir zamanlar bende çok yaşadım ve nasıl geçti dersen hayatın başlarında bazı şeyler insana zor geliyor fakat kararlı bir şekilde çalışıp haytını kazanmalısın bağımsızlık kadar güzel bir şey yok iş bulmak için iş-kur ve kariyer.net gibi yerlere bak sadece netten başvurma ile kalma işyeri adresini alıp direk temasa geçmen faydalı olur iş seçerken seni strese sokacak bir şey olmasın buna dikkat et mutsuzluk katlanmasın ALLAH yardımcın olsun topla kendini.

0|0
    0|0
  • Psikolojik desteğe filan ihtiyacın yok, aşağıda ki saçma sapan yorumlara bakma bence..Yapman gereken silkelenmek ve kendine gelmek.Aşağıda arkadaşın biri aynı zamanda iş-kur'dan bahsetmiş.Yapılan en matınklı yorum bu.Biraz kendiniz için mücadele etmeyi öğrenin..

0|0
    0|0
  • uyu be kış kış napacan zaten

0|0
    0|0
  • namaz kılmayı kuran dinlemek yada becerebiliosan okumayı dene iyi gelecektir samimi olursan...

1|0
    0|0
  • sorununu tam anlayamadım, detaylı yazar mısın? ya da gerçekten tıkandığın nokta nedir?

0|0
    0|0
  • Oooo fena takma kafana su akar yolunu bulur sonra sende MS hastası olursun çünkü sebeplerini saymışsın

0|0
    0|0
  • İş bulup çalışmaya başladıgın zaman kendine gelirsin hayatın düzene girer azra çok fazla üzülme bu durum herkeze oluyor yaşın geregide fazla sıkılıyosun bu duruma normaldir...Herşey güzel olur inşallah..Yeni yılınıda kutlarım bu arada .:)

0|0
    0|0
  • depresyonik bir vaka gibi duruyor ama bunu kendin aşarsın bence sakın psikiyatra felan gitme.. daha da kötü.. git kötü de olsa bir iş bul, çalış.. illa ki bulursun

0|0
    0|0
  • Halsizlik bitkinlik fazla mastürbasyondan kaynaklanır.Farklı sağlık sorunun varsa ayrı tabi

Kimseyle bir şey yapmak istememenin sebebi etrafında sana göre biri yoktur,kendine göre birini bul.

0|0
    0|0
  • bir psikiyatra gözük derim hiç çekinmeden büyük bir ihtimalle depresyondasın.

0|1
    0|0
  • psikolog desteği almaya çalış

0|1
    0|0
  • psikolog olmadı psikiyatır merak etme iyileşirsin:)

0|1
    0|0
  • imkanın varsa 2-3 günlüğüne kafanı dinleyebileceğin bir yere git. düzeleceksin.

0|0
    0|0
  • Cok yatmak,uyumak bas agritir.ara sira hava almaya cik , yalnizda olsa

0|0
    0|0
  • al benden de o kadar :( çok bunalımdayım

0|0
    0|0
  • ne ustune we nerde aradıgın onemlı artı iş kolay bulunuyr bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o sorun bendede var bazı zamanlar kımseyle konusup hıc bısey yapmak gelmıyor ıcımden kendını fazla eve kapatma arkdaslarınla gorus takıl sana daha iyi gelıcektır eger hala aynı oluyosan bence bı psıkologa gıt ben oyle yapmıstımm

0|0
    0|0
  • piskologa git ve bunlarin sebebi ailendeki sorunlar is bulup kendi evine cikmalisin yoksa rahat edemezsin

0|1
    0|0
  • psikolojik destek almani tavsiye ederim. kendini evve kapatma ayrica

0|1
    0|0
  • Bu arada doktora falanda gitme boşuna depresyon diyip hapları dayıyolar haplar daha kötü hepten baglantın kopuyor

0|0
    0|0
  • bence herseyi bi kenara atmaya calış zor olsada. msela cık dısarı dolaş uzun uzun yürü yalnız kal kafanı dagıt. kndini eve kapatma. tabiki duanıda eksik etme :)

0|0
    0|0
  • Yanlız degilmişim formül bulunca banada aktar

0|0
    0|0
Yükleniyor...