Sırf sözünüzden dönmemek uğruna, yaptığınız bir şeyden pişmanlık yaşadığınız oldu mu?

Sırf sözünüzden dönmemek uğruna, yaptığınız bir şeyden pişmanlık yaşadığınız oldu mu? Sizi pişman edicek sözünüzü ve yaşadığınız pişmanlığı kısaca anlatır mısınız?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• yok ama sözümden döndüğüm için çok pişmanlık çektim

1|0
    0|0
    • Nedir ? O pişmanlığınız ?

• Deme öyle yazık günah sana.. Allah belamı alsın de bari..:=))

• bundan sonra öyle yaparım gerçi bu sefer çok ciddiyim aramıyacagım yeteri kadar belami gördüm ararsam senin söyledigi söylerim artık

Erkekler Ne Diyor 7

• Sözümden dönmemek dünyaya bakış açımdan taviz vermemek uğruna yıllar önce hayatımın en büyük aşkı dediğim insanı kaybettim pişmanmısın derseniz cevap vermem çok zor diğer ihtimali yaşamadığım için hangisi daha ağır gelirdi bana bilemiyorum yalnız aradan geçen onca seneye rağmen onu unutmayı başaramadım bu belki bir çeşit pişmanlıktır duygu dünyamda ağır bir yara olarak kaldı kapanmasıda pek mümkün gözükmüyor..

1|0
    0|0
  • ÖYS ilk kez bizde denendi. Ben de sınav sistemine trip atıp trigonometriyi bir daha çalışmam dedim.

Çalışmadım da. Sınavda 4 soru çıktı 4'ünü de yapamadım :)

1|0
    0|0
  • arkadaşım bir kızdan hoşlanıyordu ve onun arkadaşı da benden hoşlanıyormuş. kız, "berker, arkadaşımla çıkarsa ben de seninle çıkarım" demiş. arkadaşım bana durumu anlattı ben de kızı görmeden yardımcı olacağıma söz verdim. kızla beni tanıştırdıklarında kızın bildiğin "cüce" olduğunu gözyaşları içinde gördüm. 1 hafta çıktım elini bile tuttum... sokakta birsürü küfürle muhatap oldum. ne fırsatçılığım kaldı ne sapıklığım ne köpekliğim... kız belime geliyordu neredeyse... işte arkadaş hatrına çiğ tavuk yenmesi bu olsa gerek...

0|0
    0|0
    • Fena olmuş.. Bu kadar fedakar bir adamın bu kadar acımasız olmasına inanamıyorum..:=)

• alamazlar... hastalarımı tehdit ediyorum bunları anlatmasınlar kimseye diye... :)))

• Hahahaha :=))

• agzimdan soz bir defa cikar ve o sozude her zaman yerine getiririm ben den ne goturdu diye dusunmem

1|0
    0|0
  • bir evlilik sözü verdim ve o sözden dönmemek adına 13 sene katlandım şimdi çok pişmanım,keşke çok daha önce dönseydim,hayatımın 13 yılı heba oldu,artık söz vermiyorum :((

1|0
    0|0
  • Hayatım pişmanlıklar havuzu, ama ben hiçbişeyden pişman olmam. Kaybedenler kulubume hoşgeldiniz.

0|0
    0|0
  • çok pişman oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çok şükür verdiğim sözleri yerine getirmişimki düşününce aklıma hep yaptıkalrım geldi yapmadıklarım yok.

1|0
    0|0
  • bu duurm ile bir kac defa karsi karsiya kaldim artik hic kimseye soz vermiyorum

bakariz diyorum :)

1|0
    0|0
  • evet oldu o gün o çocugun yanına gıtmemelıydım hala kendıme lanet yagdırıyorum :(

1|0
    0|0
  • "Bitti." Pişmanlık fayda etmiyor. Gideni geri döndürmek mümkün değil.

1|0
    0|0
    • Evet ne yazık ki öyle.. Getirsende herşey eskisi gibi olmuyor..

• sözümden dönmemek için pişman olduğum birşey yaptım .ama şimdi o kadar da pişmanlık duymuyorum sonun da ben sözüm de durdum diyorum rahatlıyorum

0|0
    0|0
  • Pişman olucağım bir sözü vermem. Olaki sonradan anladım pişman olacağımı dönerim :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...