Toz kullanmadan body?

toz kullanarak body yapanlara göre daha mı avantajlı yoksa daha mı dezavantajlı, sonuçta sürekli hapları alamam, hapları bırakınca sönmek istemiyorum mantıken, siz ne düşünüyorsunuz?

• toz kullanmamak daha avantajlı
    A seç
  • toz kullanmak daha avantajlı
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• bir yerden sonra destek almak lazım vucudunda sınırları var sen destek alarak bu sınırları zorladıgın zaman vucut si ke si keee kasları geliştirmek zorunda kalıcak yeterince açıkmı

0|0
    0|0
    • öyle de işte hapları sürekli kullanamam, nasıl olacak

• mantıklı geldi, teşekkürler :)

• heee vucudum az gitti yaptıklarım boşa gitti diyede düşünme çünkü sen tekrar proteini basıp çalışmaya devam ettiğinde kaslar unuttuklarını hatırlayıp vucudu eski haline getiricek

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Tozla daha çabuk sisersin

0|0
    0|0
  • Body olayında aşırı beslenmen lazım. O kadar da yiyemeyeceğine göre tozu sıvıyla karıştırıp içeceksin. no pain no gain

0|0
    0|0
    • orası öyle de benim bakış açımdan bak bir de

• Toz kullanan ile toz kullanmayanın sönme falan farkı yok. Toz kullanan milyon kere avantajlı

0|1
    0|0
  • Amacın bodyse toz al, amacın fit kalıp sporcu görünüşünde olmaksa alma, ben hiç almadım sixpackte var adoniste omuz da...

0|0
    0|0
  • a dedim ama yapabilirsen tabiki çok zor. biyerden sonra yerinde saymaya başlarsın

0|0
    0|0
    • 9-10 aydır yapıyorum hapsız, bayağı gelişme katettim ama aklımın ucunda bu soru vardı, sorayım dedim, teşekkürler

• O tozlar kalp kırizi nedenlerinden biri

0|0
    0|0
Yükleniyor...