Bacaklarım çok kalın ve hiç bir şey güzel durmuyor. Ne yapmalıyım?

Kızların dersi hiç bitmez mi? Bacaklarım baya kalın ya napmalıyım yorum yazarmısınız lütfen:)

arkadaşlar bn güzel bir kızım ama bacaklarım herşeyi bozuyor çok kalınlar ve hiç bir şey güzle olmuyo ne yapmalıyım bana spor demeyin çünkü spor yapacak vaktim yok bşka şeyler söyleyin mesela giyim konusunda bişeyler tavsiye edin

0|1
1843

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 42

• ;) etek giymeyeceksin. pantalon kalıyor. geriye pek tercihin yok gibi.

0|0
    0|0
  • bacakları kalın olanlar uuzn bol uzun etek turu giyebilir ama ben yazın için kısa sort derim kalın bacaklada guzel durur

0|0
    0|0
  • Olum bu erkeklere noluyor lan her kız başlığında ve direk kızlar ile alakalı başlıkta erkekler var hey hoop kendinize gelin beyler...

4|0
    0|0
    • doğru söze ne hacet +1

• ne güzel işte a.q illa ereksiyon halide mi kızlarla ilgilensin erkekler ? buraya yazmalarından sana ne ?

• Bundan önce gördüğüm başlık bikini bölgemi ağdayla alıyorum ssvilce oluşuyor ne yapmalıyım. Erkeklerin bikini bölgesi var da ben mi bilmiyorum erkekler lapiska gibi atlamışlar. Hem sana ne oluyor asıl. Küfür yok bişey yok anladık sazansın da bu kadar sazanlama be.

• Geceleri yatmadan önce 30 dakika evde ip atla. buna vaktin olmalı

0|0
    1|0
  • mecbur dar giyineceksin öbür türlü daha kalın görünür

0|0
    0|0
  • Dar giymeye calisma o zaman

0|0
    0|0
  • uzun çoraplardan giy çift kat etek giyiceksen kilonu boyunu yazmamışsın onları yazsaydın duruma göre yorum yapardım

0|0
    0|0
  • kalın bacak (çok değil ama kararında) + balık et + Simli Yarı Transparan uzun tayt + kadife alttan tokalı dolgu topuklu diz hizası siyah çizme + çam yeşili uzun kollu püsküllü açık yaka tunik + siyah parlak uzun hafif dalgalı saçlar . . . <3 <3 <3<br/>

0|0
    0|0
  • Spor yapmana gerek yok. Hele hele Etrafta abaza popülasyonu bu kadar fazlayken. Her türlü peşinden kosacaklar.

0|0
    1|0
  • tayt takılacaksın başka yolu yok.renk farketmez

0|0
    0|0
  • Cok haklisin tribe girmekle:))Eski kiz arkadasimin bacaklarida kalindi cok cirkin duruyolar sögüt ağacinin gövdesi gibi :))ama cok acidir ki hic sorun etmiyodu o:)))

0|0
    1|1
  • bol yürü

Cevabın çok uzun ya da çok kısa

0|0
    1|0
  • bnce en iyi yapablcegin sey ispanyol paca giyinmen ü. asıl ilgiyi yuzune çekeblmen olucaktrki yuzun cok guzl bnce bunu basarablrsn

0|0
    0|0
  • kesinlikle bol giymelisin. sen gerçeği bildiğin için daha kalın gözüküyormuş gibi gelecek fakat inan kamufle edecek.

0|0
    0|0
  • şort,etek giydiğinde külotluçorapla giy,koyu tonlar tercih et giyinirken.

0|0
    0|0
  • bacaklrın kalınsa kesınlıkle kısa sort gıyme cok ıtıcı durur genelde renklı pantolonlar gıy sıyahı fazla tercıh etme sadce etek gıyersen altına sıyah corap veya tayt tercıh etmelısın bunlr bacaklarını toparlar :D

0|0
    0|0
  • Bu bir kusur mu yoksa avantaj mı?Bence avantaj, mesela ben seviyorum kalın bacaklı kızları..Kilodan dolayı olunca itici görünüyor kalın bacak, kemiklerin kalın olduğu içinse sorun yok.

0|0
    0|0
  • Esimin bacaklari cok ince. Elledigim zaman kupkuru kemik.OLDUGUN GIBI KAL

0|1
    0|0
  • nasıl spor yapmaya vaktin olmaz ya gun 24 saat ne yapıyorsun 24 saat boyunca bence önce zamanını iyi degerlendir sonra eirtmeye bak bacaklarını

0|0
    0|0
  • bence bi kızın en güzeli yeri bacakları

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 18

• Bak tatlım kalın bacağın sevenleri de var. Üzme kendini. Ama yok ben saklamak gizlemek istiyorum dersen sana bir iki tane kombin tavsiye edebilirim. Mesela : Ne çok bol ne çok dar giyin. Örneğin dar bir pantolon giyip de üzerine yine dar bir bluz giyme veya bol bir etek giyip de üzerine yine salaş bir hırka alma. Kıyafetler birbirini tamamlamalı. Bol paçalı pantolonlar kalın bacakları çok iyi kamufle ederler ve topuklu ayakkabılarla da çok iyi görünürler ki bol pantolon ve topuklu senin bacaklarını daha uzun ve ince gösterir. Böyle bir pantolonun üzerine düz beyaz bir tişört giyip topukluna göre de uzun bir kolye takabilirisin. Ve ya "bol desenli" ayak bileklerine kadar inen bol bir etek giyip yine üzerine dar düz renk bir bluz giyebilirsin. Eteğin altına parmak arası ve ya babet denersin, hangisi güzel olursa. Eğer bacaklarını gizlemek istiyorsan bol giy ama altına bol giyeceksen de üstün tam tersi yani dar olmalı. Göze hoş ve ince görünürsün. :) Umarım tavsiyelerim hoşuna gitmiştir. İyi yıllar. :)

0|0
    0|0
  • TATLIM BELİNE OTURAN KLOŞ DİYE TABİR EDİLEN PANTOLON ETEKLER VAR O TARZ GİY İNANAMAYACAKSIN SONUCA link :)

0|1
    0|0
  • dar paça yerine normal paça giyebilirsin yada diz boyunda etek giyebilirsin siyah corap giyersen bacakalrın daha ince gorunur.kot secerkende koyu renk secmelısın

1|0
    0|0
  • dar paça veya vucudunu saran skinny pantolonlar ve tayt uzerıne uzun bluz falan asla giyme senı daha cok basar ve daha kalın gosterır bacaklarını daha bol paça ve ispanyol paça gelen pantolon tarzı seyler sana yakısır eteklerdede fazla kısa gıyme bence ama bacak boyun uzunsa sorun olmaz ama kısa ve kalınsa gıyme fazla kısa

0|0
    0|0
  • resimler seninse ve hala aynı kilodaysan bacaklarının dolgun ama çok da kalın olmadıgını söyleyebilirim. Gideceğin yerlere yürüyerek git. 2-3 durak ötedeki yerler için otobuse binme mesela :). Ben cok faydasını görüyorum bunun. Bacaklarım çok güzel oldu yürümeye basladıgımdan beri.

Başka bir tavsiye vereceğim. düz kahkül yaptırma bence yandan ayırmak sana daha cok yakısıyor sanırım. Düz kahkul yapsan bile biraz daha kısa kullan :)

0|0
    0|0
  • bol pantolonlar tercih etmelisin. dize kadar uzun olan botlar kullanmalısın eğer etek giyeceksen.

0|0
    0|0
  • dostum onu bilmiyorum ama eğer öyle fotoğraflar çekilmeye devam edersen herkes çirkinsin diyecek. proflindeki iknci foton güzel bi tek süslycem derken b.kunu çıkarmayın şu fotoğraflarınızın nolur

1|0
    0|0
  • Degısık bakım kremlerı var bırde evde bısıklet cevırme hareketı yapman lazım

0|0
    0|0
  • Koyu bantolunu giy

0|0
    0|0
  • boru paça kot git bence

0|0
    0|0
  • Az ye </3

0|0
    0|0
  • Bacakları bırakta o saçının şeklini bi değiştir bence.

0|0
    0|0
  • baştan aşağı mı yoksa sadece baldırın mı var bisiklet sür incelir

0|0
    0|0
  • bacakları bir beden ince gösteren külotlu çorapları kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • bacakların kalın değil ki tatlım (:

dar giyinmeye devam.. aşırı kalın olmadığı sürece dar yakışır.

0|0
    0|0
  • renkli pantolon / jeans giyme bence. Siyah / yada koyu rengler daha ince gosterebilir bacaklarini.

0|0
    0|0
  • emomusun :(

0|1
    0|0
    • ne alaka ya bnim sorumla bnun

• bn size kalın mı değil mi diye sormuyorum bnce kalınlar ve ne yapmalıyım diyorum

• bacakalrında kot vb tarzda şeyler seçerken renkli giymemeye dikkat et eğer renkli giyersen tüm dikkati bacaklarına çekersin dikkatini üst bölgene çek üst bölgen renkli olmalı alt biraz daha pasif klmalı. salaş şeyler giyerkende korse kullanabilrsin. hergün düzenli olarak 30 veya 45 dakika merdivenlerden in çık bununda faydasını göreceksin

• fotoğraftaki sensin ve bacakların kalın ? bnce bacakların kalın filn değil beedenin kaç (bacak bedenin )

0|2
    0|0
Yükleniyor...