Paranın her şeyi özellikle aşkı sevgiyi satın alamayacağını düşünen sefiller var mı hala?

Paranın herşeyi özellikle aşkı sevgiyi satın alamayacağını düşünen sefiller var mı hala hiç görüyormusunuz böylelerini ?

Güncellemeler:
Değişen birşey yokmuş sefillik diz boyu yine , yada numara yapıyor herkes zaten ucuz basit birisi gibi görünmeyi kimse istemez anlıyorum sizide gençler

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• PARA HER ŞEYİ SATIN ALIR. O KADAR

0|2
    2|2
    • İş çözmüş , hayatta hiç bir zaman kaybetmiyecek bi insan örneği aferin

• tam tersini düşünenler kendilerini kandırmaya devam etsin parası olan yaşıyor

Kızlar Ne Diyor 12

• Var,ben varım en başta.

Paranın bugün var yarın yok olduğunu,gelip geçici olduğunu biliyorum...

Bir oda dolusu para verseler bana kalbimdeki sızı geçer mi?En güzel kıyafetleri,mücevherleri verseler bana gözlerimdeki bu pırıltıyı satın alabilir mi?

Eğer sefillikse bu,kanını değiştirecek güce boyun eğmek,

Sefillikse bu,bir kağıt parçasındansa gülen gözleri yeğlemek

Dünyanın en sefil insanıyım ben...

0|0
    0|0
    • Belli zaten sen iyice sefilliğin dibine vurmuşsun , ölmüşsün namazın kılınmamış

• Evet,ben düşünüyorum ve bu sefillikse,sefilim.

Çünkü sadece parası olan kişi her şeyin fiyatını bilir,kıymetini bilmez...kıymetim bilinsin istiyorum.

0|1
    0|0
  • Sefil mi ? Bence asıl sefil sensin,dünyanın zenginide olsan,sevmediğim kişiyle işim olmaz..

İğreniyorum sizin gibilerden...

0|1
    0|0
    • Asgari ücretlle çalışan birisinide sevemezsin ama değil mi ?

• Benim param yeter ikimizde

• vay be ne kadar patron kızları varmış bu sitede

• para herşeyin anasıdır dostum yok öyle bir dünyaa :)

0|0
    0|0
  • neler neler ne kafalar ne beyinler tanrım...

0|0
    0|0
  • Ben sefil olsam bile, sadece sefilim.

Senin beynin sefil..

0|0
    0|0
    • Beynim sefil ise bana gelen kadınlarda sefil ama pardon karaktersiz oluyordu onlar sizin dilinizde

• Evet sana göre bu bir sefillikse eger ben bir sefilim

0|0
    0|0
  • Var :) iste ben o sefillerdenim..

0|0
    0|0
  • ruhumu satın alabilir ama bedenimi asla.

0|0
    0|0
  • para tabiki önemli hatta çok önemli ama ben hiç zengin birine aşık olmadım .çünkü onlar bir çok şeye daha kolay ulaştıkları için herşeyin değerini analamzlar

0|0
    0|0
    • Çelişkili olduğunu söylememem gerek yok herhalde , senin istediğin zengin olsun , tipi olsun , karakteri iyi olsun beni sevsin im in , anlıyorum senide doğrudur

• özele gidersen seni yaşatırlar çoğu devlet hastesinden özele giden para harcayıp sağlığına kavuşanları çok gördüm , ve dışarda aldığını haz daha iyi demişsin ben evimde yalnız başıma oturduğumda pek bir haz alamıyorum klucağımda bi kız olunca clubte o haz daha iyi oluyor erkekler açısından böyle kızlar açısındanda aynıdır , evde takılması başka arkadaşlarıyla eğlenmesi başkadır

• ya anlamıyosun kız evde de kucağında olabilir hayret bişey ya :) dışarı çıkamıyosan evde de eğlenirsin yada sen bilirsin ya doğru bazıları parasıyla daha rahat eğlenir

• arkadasım madem cok güveniyosun kendinee ne sorguluyosunn , allahım yaa ...

gördüğün gibi herkes senin gibi madiyatcıı değilll

0|0
    0|0
    • işte onu soruyorum benim gördüğüm kadınalar uzayda yaşıyor yada sizler

• senin etrafın kalitesiz dolu desek daha iyi bencee yada parayla herseyi yapabileceklerle dolularla

• İyi peki öyle olsun , yalnız beni kandırmıyorsunuz böyle yaparak kendinizi sadece hatırlatayim

• sensin sefill :) maddiyatcıı senii , ben varımm hemen maddi durumum kötü diee düşünmee gayett iyii ve erkek arkadasımın da köttüü, onu kişiliği kalbi için seviyorumm ... parada bi yere kadar..

hatırlatayım ölünce paralarını diğer tarafa eft yapamıyosunn ..

para araçtır sadecee

0|0
    0|0
    • Ne zaman ölecedğinde belli değil küçük hanım , onu geçicen yani yok öteki taraf falan

Erkekler Ne Diyor 12

• yanlış anlamasın kimse. parayla hava atmam kesinlikle, hatta varlıklı olduğumu bile anlayamazsınız dışarıdan, cimri değilimdir ama... varlıklıyız çok şükür. paradan yana zerre sıkıntım yok, mal mülk, gönüller hepsi Allah'ın... ama şimdiye kadar altımdaki arabayla olsun hiçbir zaman sevdiğim, hoşlandığım bir kızın karşısına çıkmadım tek korkum beni param var diye kabul etme korkusuydu. hayatımda 4 kere reddedildim en son 1 ay önce reddedildim kız kasiyerdi sürekli giderdim markete alışveriş yapardım ama dedim ya otomobilimle gitmedim hiç çünkü başıma daha önceden geldi böyle şeyler. reddedenlerden ikisi beni daha sonra tanııktan sonra 360 derece dönüp yakınlaştılar ben neden olduğunu anladım tabi para sadece para eminim para içindi... şimdi yine aynı durumla karşılaşmaktan korkuyorum. ya kız parayı severse diye korkularım var. para aşkta sevgide ölçüt değildir para aşkı da satın alır sevgiyide ama sahte aşkları sahte sevgileri satın alır bu durumda sen sadece ve sadece kendini kandırmış olursun. bence varlıklı bir insansanız sevdiğiniz insana hiçbirşeyinizi belli etmeyin kesinlikle etmeyin. sonradan pişman olursunuz...

0|0
    0|0
  • İyi de aldığın şey aşk ve sevgi kıl-tüy olmuyor hocam o zaman..

300 katlı gökdelende konumlu bulunan bir şirketin tek patroniçesinin, senin bedbaht evine gelip, gelirken sana kendi elleriyle yaptığı portakallı keki getirip, daha evin kapısında öpüşmeye başlamasını düşün mesela..

Ha sen, ''kadın'' değil de, ''kullanım amaçlı insan'' düşünüyorsan, doğrudur.

Yoksa, koyu renkli Range Rover'ın sağ koltuğunda oturan boya sarışını Nicki Minaj tipli kadınların varlığı bir rastlantı değil..

Seç işte..

0|0
    0|0
    • O dediğin patroniçe kuzey güney gibi dizilerde olur senaryolarda geçer ama set çekimleri bittimi mesaide biter , sadece o tiplerde değil ben herkesi kasttettim aşkı satın alma meselesi bi arkadaş güzel söyledi onu ayağına getirir bunun adıda sevgi aşktır zaten yani

• Pardon o zaman senin etrafında patroniçeler dolaşıyorsa benim çevrem geniş değildir o kadar , ve onalrdan değilim merak etme ben aşık olmam ederim

• Şimdi, benim çevremin genişliğinin konuyla pek bir alakası yok..

.. ve nedense, ben aşık olmam ederim tribinde yaşayan insanlar ıslanıyor yağmur altında. Parkta, balkon altlarında vs vs..

Anlayacaksın, sabret biraz..

• Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz'dir, Hakîm'dir.

enfal 63

1|0
    0|0
  • Paran varsa 1-0 öndesin demektir abicim hayır aşkı falan satın alamaz fakat aşkı sana getirir.

böyle düşünenleri katiyyen kınıyorum.

0|0
    0|0
    • Demek istediğimde o zaten aşkı getirmeside satın alması gibi oluyor vadeli fon gibi

• evet.nasıl düşünüyorsan düşün ama öyle.

acı gerçekler.

şimdiki kızlar aşk karın doyurmuyor falan gibi fikir kapsamına kapılıyorlar.

• aradığın sefil bulundu kardeşim.ben cıvık...

0|0
    0|0
  • doğru sözün üstüne başka bir şey Denmez

0|0
    0|0
  • Para önemli hayatımızda

Evliliğin gübresi paradır bu bir gerçek görüyorumki insanlar kadına yada erkeğe değil PARAYA aşık.

0|0
    0|0
  • parasız insan (adam) gereksiz insan (adam) :)

0|0
    0|0
  • Peki maddi durumu gayet iyi olup ta böyle düşünenler için ne diyorsun.

Ve zengin erkekleri reddeden milyonlarca kadın ?

0|0
    0|0
    • Milyonlarca hımm , evet

• Açtığın başlıkla uyuşmuyor bu sözün yanlız.

Bir kadın parayı 'hiç' önemsemez ise sorun vardır zaten.

• Bak işte ince ayrıntı var aşkın seviyeleri vardır mutu aşk mutsuz aşk , benim dediğim dört dörtlük aşk diğerleri hoşlantı oluyor milette inanıyor buna

• Paraya gelen kadını bile bile kabul edip ucuz yaşamaktansa sefilliği tercih ederim

0|1
    0|0
  • Adamın böyle arabası olacak ve kız hayır diyecek ona öyle mi ? bi kız hayır desin pipimi keserim.

link

0|0
    0|0
  • herşeyi satın alamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...