O antep fıstıgını çıkaracağım arkadaş!

Söylemesi ayıp antep fıstığı yiyorum, yarışını kabuğundan bir türlü çıkaramadım. öbür tabakta bi dolu var ama ben onu çıkarmak için uğraşıyorum size de oluyor mu bu acaiplik :)

aynı şey çekirdek filan çitlerken kabuk dolu tabağın içine düşürüp o çekirdek içini aramak da var... lütfen yalnız olmadığımı bana hissettirin. :))

varsa sizin de böyle acaip takıntılarınız bekliyorum...

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• evett evvtttt itiraff ediyorum yalnıız değilsin bende aynı takıntıların kurbanı oldumm ...

antep için çözüm buldumm (benim antep yemek için aldıgım özel bıcak varr :) onu kullanıyorumm cok güzell tırnalarında acımıyoo ...

ama ama çekirdek için hayırr hala kabuk dolu tabagın icine düşen o ufacık minnacık çekirdek içini arıyorumm ..

0|0
    0|0
    • içimi öyle rahatlattın ki şimdi oldu işte valla :))) ben bıcak degil de kabugunu kullanıyorum yeni fıstıgı acmak için ne yaparsın yokluk... hayır bir de bu evde sıkıntı değil, dısarda kafenin birinde içerken filan olunca farkında olmadan insan sarıyor illa çıkarcam diye sonra rezil oluyor :))

• antebe yolunuz düşerse fıstık kıracağı var çarşıda ondan alın ne bıçağı ne tabağı antebin fıstığına böyle zulum etmeyin yaaa :D

• ben 3 yıl önce gititm antebee yoktu öyle bişe .

Kızlar Ne Diyor 3

• eve çekirdek mi alındı... o çekirdek bitecek arkadaş.

0|1
    0|0
  • Şaka mı yani bu şimdi ? en kötü derdin bu olsun

0|1
    0|0
  • Biz fakırık ondanantep fıstığı alamıyo babamgil :D

0|0
    0|0
    • biz de zaten 300 gr alıyoruz her seferinde, tadımlık. belki de ondan ziyan etmeyişim :)

• hem fakiriz diyon hem fıstıgı almıyon o nasıl bişey yaa, içine ilaç koycak değil ya gazoz mu bu :))

• olsun yine babamgil dediki... :))))))))))

Erkekler Ne Diyor 7

• kabuk tam açılmayınca ben de sinir oluyorum

önceden açılmayanları dişimle kırıyordum, en sonunda dişimi kırdım öyle bıraktım o alışkanlığı

fıstıkla inatlaşırım, benim olucak o kadar

0|1
    0|0
  • Aynn hacı yanlız diilsin.

0|1
    0|0
  • Allah başka dert vermesin.

0|1
    0|0
  • Allah yardimcin olsun..

0|1
    0|0
  • Buzdolabının boş oldugunu bilsem de açıyorum ara ara ..

0|0
    0|0
  • Antepli biri olarak söylüyorum fıstığı dişlerinle kırarken narin olacaksın pamuk kırar gibi yapacaksın. Tuzlu mu yoksa kuru fıstıkk mı söyle hele nerden aldın :D

0|1
    0|0
    • hahahah tamam üstad bundan sonra emin ol daha narin davrancam sizin fıstıgınıza :))

• hiç merak etme yalnız değilsin bana de 5 yaşımdayken hep öyle oluyordu .d

0|0
    0|0
    • haha beş yaşındayken... iyi bir şey mi dedin kötü bir şey mi dedin anlayamadım ama ben şimdi yirmibeş yaşımdayım :D

• ikisi de değil ciddi değildim :D

Yükleniyor...